Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Stal Rzeszów. Typy, kursy, zapowiedź 13.11
W niedzielę, Chrobry Głogów zagra ze Stalą Rzeszów. Gospodarze są czwartą drużyną 1. ligi. Jak poradzą sobie w starciu z beniaminkiem? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Stal Rzeszów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Chrobry Głogów – Stal Rzeszów (13.11, 15:00) – zapowiedź meczu

Chrobry Głogów zajmuje czwarte miejsce w 1. lidze i jest w bardzo dobrej formie. Wygrał cztery kolejki z rzędu, choć nie miał łatwego terminarzu. Pokonał GKS Tychy, Skrę Częstochowa, Górnika Łęczna i Puszczę Niepołomice. Stal Rzeszów jest tegorocznym beniaminkiem, ale nie radzi sobie źle. Zajmuje dziewiątą lokatę i punktuje w kratkę. Przed tygodniem pokonał Skrę Częstochowa, ale wcześniej uległ GKSowi Tychy.

1. liga: Chrobry Głogów - Stal Rzeszów (13.11, 15:00) - typy

Typy Chrobry Głogów - Stal Rzeszów

Z racji na bardzo dobrą formę Chrobrego, trudno spodziewać się innego wyniku, niż zwycięstwo gospodarzy. Stal Rzeszów jest beniaminkiem i gra w kratkę. Jeżeli Chrobry myśli o awansie, to nie może stracić punktów z takim przeciwnikiem, tym bardziej przed własną publicznością.

2.73

WYGRANA CHROBREGO

betfan

1. liga: Chrobry Głogów - Stal Rzeszów (13.11, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielne starcie Chrobrego Głogów ze Stalą Rzeszów, odbędzie się 13 listopada o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego meczu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!