Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 19.08

W sobotę w Głogowie w meczu 5 kolejki polskiej piłkarskiej 1 Ligi zmierzy się Chrobry Głogów z Polonią Warszawa. Chrobry zaczął fatalnie nowy sezon i po 4 meczach ma na swoim koncie 0 punktów. Przegrał wszystkie mecze i musi naprawdę łapać się wszystkiego, aby w końcu zapunktować. Czy uda się im to zadanie w meczu z Polonią Warszawa? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Polonia Warszawa.

Chrobry Głogów – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

 

19 sierpnia na stadionie Chrobrego zmierzy się Chrobry Głogów z Polonią Warszawa. Pomimo, że jak do tej pory drużyna Chrobrego nie wygrała żadnego spotkania w 1 Lidze to jednak bukmacherzy w nich upatrują kandydata do zwycięstwa. Polonia natomiast jak na beniaminka ligi radzi sobie całkiem przyzwoicie i wydaje się, że walka w środku tabeli to dla nich dobre miejsce. Ja jednak swoje typy na mecz Chrobry - Polonia skieruję w głównym rynku meczowym, ponieważ podtrzymuje zdanie, że w tym meczu Chrobry 3 punktów nie zdobędzie. Typuję wygraną lub remis Polonii Warszawa po kursie 1.67 w ofercie bukmachera Betfan.

1.67

POLONIA LUB REMIS

betfan

Chrobry Głogów - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Chrobry Głogów (kurs 2.15). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 gola znajdziemy kurs 1.82, natomiast over 2.5 gola został wyceniony na 1.88.

Chrobry Głogów - Polonia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Polonią Warszawa, w ramach 5 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 19 sierpnia o 20:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!