Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Odra Opole: Typy, kursy, zapowiedź, 1. Liga 03.10
Jedno spotkanie zostało przewidziane na poniedziałkowe zakończenie 12. kolejki 1. ligi polskiej. W tym starci zmierzy się ekipa Chrobry Głogów z Odrą Opole. Gospodarze znajdują się dopiero na dziewiątej pozycji, choć przed tą kolejką tracili jedynie pięć punktów do lidera, którym jest Ruch Chorzów. Goście wciąż borykają się z problemami, co przekłada się na ich 17. pozycję, czyli strefę spadkową. Czy Chrobry Głogów utrzyma swoją świetną dyspozycję? Zapraszam na typy i zapowiedź tego spotkania.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Chrobry Głogów – Odra Opole (03.10. godz. 18:00) – zapowiedź

Po trzech porażkach z rzędu, Chrobry Głogów nie przegrało od sześciu spotkań. Pięć z tych meczów było rozgrywane w ramach pierwszej ligi, co przekłada się na najlepiej punktującą drużynę w pięciu ostatnich starciach w lidze. W zeszłym sezonie doszli przecież do fazy pucharowej w walce o grę w Ekstraklasie, gdzie przegrali dopiero w finale z Koroną Kielce po dogrywce 3:2. Widać, że Głogowianie chcą spróbować raz jeszcze wbić się do Ekstraklasy.

Na ich drodze staje teraz tragicznie prezentująca się drużyna Odry Opole, która w jedenastu kolejkach straciła aż 20 goli. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych ugrali zaledwie trzy punkty po zwycięstwie 1:0 nad Skrą Częstochowa. Pozostałe cztery to same porażki i strata aż 9 goli przy jednym ich trafianiu. Skutkiem wyników Opolan jest niezmienna pozycja spadkowa w 1. lidze i póki co niewielkie przesłanki, by miały się to zmienić.

1. Liga: Chrobry Głogów - Odra Opole (03.10. godz. 18:00) – typ

2.11

CHROBRY GŁOGÓW

WYGRA

betfan

Co ciekawe w meczach bezpośrednich to Odra Opole ma lepszy bilans, ostatnie pięć spotkań to ich zwycięstwa. Mimo wszystko poprzednie ich starcie, które jest najbardziej miarodajne padło łupem Chrobry Głogów. O wiele lepsza forma jasno wskazuje, że gospodarze powinni zwyciężyć w tym spotkaniu. Stawiam w tym meczu na Chrobry Głogó.

1. Liga: Chrobry Głogów - Odra Opole (03.10. godz. 18:00) – transmisja

Mecz Chrobry Głogów z Odrą Opole odbędzie się w poniedziałek na stadionie Chrobrego w Głogowie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja spotkania będzie dostępna w Polsat Sport. Relacja z tego pojedynku dostępna na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!