Chrobry Głogów – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź | 06.10 1. liga

Wojciech Sikora

06 października 2023

Chrobry Głogów - Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź | 06.10 1. liga

Dopiero co zaczynaliśmy sezon, a na zaplecze Ekstraklasy rozpocznie dziś już 11. kolejkę, sezonu 2023/2024. Chrobry Głogów, w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Odrze Opole. Sporym zaskoczeniem w tym sezonie jest postawa gości, którzy przed tą kolejką zajmują fotel lidera. Dziś zagrają z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli. Czy będzie to dla nich formalność? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Chrobry Głogów – Odra Opole.

Chrobry Głogów – Odra Opole: Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów nie potrafi złapać regularności, przez co dziesięć pierwszych kolejek dało im zaledwie osiem punktów. Ta sytuacja nie jest dal nich komfortowa, tym bardziej, że zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a dziś zmierzą się wymagającym rywalem. Nim będzie Odra Opole, która poprzez znakomite wyniki wylądowało na fotelu lidera z dorobkiem aż 23 punktów. Przede wszystkim na dużą pochwałę zasługują obrońcy, którzy dopuścili rywali do zdobycia zaledwie sześciu goli. 

Gospodarze z kolei nie mogą pochwalić się nawet zbliżonym stanem rzeczy, bowiem dali sobie strzelić już 23 bramki, przy czym zdobyli zaledwie 10. Choć Chrobry Głogów nie może utrzymać czystego konta i raczej dziś także tego nie dokona, to moim zdaniem zobaczymy dziś bramki z obu stron. 

1.73

OBIE STRZELĄ

betfan

Chrobry Głogów - Odra Opole: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gości, czyli Odry Opole. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 1.83. Przy zwycięstwie Chrobry Głogów, gracz może liczyć na mnożnik 4.00. Remis to z kolei przelicznik wynoszący 3.65.

Chrobry Głogów - Odra Opole: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Chrobry Głogów a Odra Opole, w ramach 11. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 6 października 18:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy