Chrobry Głogów – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 16.12

Adrian Krawczyk

16 grudnia 2023

Chrobry Głogów, typy

  Chrobry Głogów oraz GKS Katowice to dwie ekipy, które bardzo słabo spisują się w tym sezonie piłkarskiej Fortun 1 Ligi. Obie ekipy na ten moment raczej muszą się bronić przed spadkiem i zacząć punktować, albowiem ich przewaga nad strefą spadkową nie jest zbyt duża. Czy któraś drużyna będzie w stanie wywalczyć 3 punkty w tym meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – GKS Katowice.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów – GKS Katowice?
  2. Zapowiedź meczu Chrobry Głogów – GKS Katowice
  3. Jakie są kursy na mecz Chrobry Głogów – GKS Katowice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Chrobry Głogów – GKS Katowice?

Chrobry Głogów – GKS Katowice typy bukmacherskie

1.79

REMIS LUB CHROBRY

betfan

Chrobry Głogów po fatalnym starcie sezonu w końcu zaczął nieco lepiej grać i w ostatnim czasie potrafił wygrać aż 3 spotkania i tylko przegrać w ostatni weekend z Lechią. Z pewnością ich forma jest lepsza niż na początku sezonu, jednak nadal ich sytuacja w tabeli ligowej nie jest najlepsza. GKS Katowice natomiast w ostatnim czasie też nieco lepiej spisuje się niż na początku sezonu. Ja nie widzę w tym meczu aż takiej dysproporcji, jakie mamy w notowaniach. Dodatkowo Chrobry Głogów zagra u siebie i z pewnością będzie miał dzięki temu nieco przewagę. Typuję tutaj handicap podwójną szansę na remis lub Chrobry Głogów po kursie 1.79.

 

Chrobry Głogów - GKS Katowice kursy bukmacherskie

  • Wygrana Chrobrego Głogów - 3.65
  • Remis - 3.55
  • Wygrana GKS-u Katowice - 1.91
  • Powyżej 2.5 goli - 1.81
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.74

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - GKS Katowice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 1.91). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chrobry Głogów - GKS Katowice to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Chrobry Głogów - GKS Katowice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a GKS-em Katowice w ramach 19 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 16 grudnia o 15:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy