Chrobry Głogów – GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 03.09 | 1 Liga

Jan Paździerski

03 września 2023

gks tychy
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 7. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Chrobrym Głogów a GKS Tychy. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Głogowa, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Tych. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Chrobry Głogów – GKS Tychy.

Chrobry Głogów – GKS Tychy: typy bukmacherskie

Chrobry Głogów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli – zespół, który do tej pory zaliczył sześć porażek. Głogowianie liczą na to, że w końcu uda im się przełamać i zacząć odrabiać straty w klasyfikacji. Jednak przed Chrobrym stoi trudne zadanie, gdyż ich przeciwnikiem będzie GKS Tychy – drużyna z czołówki ligi, tracąca do lidera zaledwie jeden punkt. Tyszanie wydają się więc naturalnymi faworytami tej potyczki, ale w piłce nożnej nigdy nie można być pewnym wyniku z góry.
Po ostatniej kolejce oba zespoły przygotowują się w odmiennych nastrojach do sobotniego spotkania. Chrobry musiał przełknąć gorycz porażki w Łodzi, gdzie lepszy okazał się ŁKS 2:0. Z kolei GKS Tychy przerwał passę meczów bez zwycięstwa i w efektownym stylu pokonał Odrę Opole 4:2. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.68

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Chrobry Głogów - GKS Tychy: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Chrobrym a GKS Tychy. W tym meczu nie ma faworyta a kurs na gospodarzy to 3.65. Podobne szanse ma drużyna gości - GKS Tychy, na którą mnożnik został wyceniony na 2.01. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.60.

Chrobry Głogów - GKS Tychy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Chrobrym Głogów a GKS Tychy, w ramach 7 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 3 września o 18:00 na Stadionie miejskim w Głogowie. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy