Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – GKS Katowice: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | I Liga

Kolejnym meczem na zapleczu Ekstraklasy jest spotkanie Chrobry Głogów – GKS Katowice. Ponownie jest to rywalizacja dwóch sąsiadów z ligowej tabeli. Z tym, że w tej sąsiedzkiej parze rywalizacja toczy się o znacznie niższe lokaty na koniec sezonu. Oba zespoły są w środku tabeli. Goście są minimalnie lepsi pod względem zdobytych punktów oraz po pierwszym meczu kiedy to na jesieni wygrali skromnie jednym golem. Jak będzie w niedziele, która ekipa wyjdzie z kryzysu?  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Chrobry Głogów – GKS Katowice!  

Chrobry Głogów – GKS Katowice – Zapowiedź

GKS Katowice w trwającej kampanii lepiej spisuje się na wyjazdach, choć to tylko 3 punkty więcej zdobyte w delegacji niż w domowych meczach.

Dwa najbardziej równo grające przez cały sezon zespoły. To właśnie będzie taki mecz jak ich cały sezon. Choć trzeb zauważyć, że Chrobry Głogów ma świetną serię 3 wygranych z rzędu na stadionie w Głogowie z GKS Katowice.

Gospodarze wiosną wygrali jeden mecz domowy, z kolei jeden mecz wyjazdowy wiosną wygrał GKS Katowice – oba kluby nie rozpieszczają swoich kibiców.

 

Chrobry Głogów - GKS Katowice - Typy bukmacherskie, kursy

1.78

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Tragiczna wiosna w ich wykonaniu i tylko fakt, że oba grały zdecydowanie lepiej jesienią i wciąż "jadą" na punktach zdobytych jesienią. Postawię na BTTS ponieważ te zespoły muszą w końcu zagrać normalny, dobry mecz. Myślę, że to dziś. 

Chrobry Głogów - GKS Katowice - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Chrobry kontra GKS Katowice w ramach 31. kolejki 1 ligi odbędzie się 7. maja na Stadionie Miejskim w Głogowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!