Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica: Typy, kursy, zapowiedź 05.08

W sobotnim meczu 1 Ligi polskiej zmierzy się Chrobry Głogów zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Chrobry zagra spotkanie u siebie, jednak to Termalica będzie kandydatem do zwycięstwa. Chrobry po dwóch spotkaniach na swoim koncie ma 0 punktów, Termalica natomiast również nie zagrała najlepiej sezonu albowiem zainkasowała tylko 1 punkt. Czy tym razem Termalica potwierdzi swoją wartość i ogra Chrobry? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica.

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica typy bukmacherskie

 

W sobotnim meczu w dniu 5 lipca 2023 roku w 3 kolejce 1 polskiej Ligi Chrobry Głogów zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Obie ekipy z pewnością nie takiego początku sezonu się spodziewały. Chrobry przegrał 2 mecze - najpierw w stosunku 4:2 z Lechią, a następnie 3:1 z GKS-em Katowice. Termalica natomiast zremisowała 1:1 z Arką i uległa aż 4:1 Miedzi Legnica. Jak widać zarówno w meczach Chrobrego, jak i Termaliki padało wiele bramek, a jako że Chrobry jest ofensywnie nastawioną ekipą to spodziewam się również wielu bramek w tym spotkaniu. Wydaje mi się, że obie ekipy rzucą się od pierwszych minut, aby w końcu wygrać pierwsze spotkanie w tym sezonie, dlatego typuję ponad 2.5 gola w meczu po dobrym kursie 1.87 w Betfan.

1.87

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza (kurs 1.96). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna Bruk Bet Termalica, na których mnożnik został wyceniony na wysokim poziomie 3.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.91, natomiast na ponad 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 1.87.

Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, w ramach 3 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 5 lipca o 20:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo przez żadną polską telewizję.

  • Relację jednak można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!