Chrobry Głogów – Arka Gdynia: Typy, kursy, zapowiedź 23.09

Adrian Krawczyk

22 września 2023

Arka Gdynia
W sobotę w 9 kolejce piłkarskiej 1 Ligi Chrobry Głogów zmierzy się z Arką Gdynia. Oczywiście według bukmacherów większe szanse na wygraną ma drużyna Arki Gdynia, jednak w meczu z Wisłą Kraków Chrobry pokazał, że być może powoli odbija się od ligowego dna tabeli. Oczywiście mecz z Białą Gwiazdą należy brać też przez pryzma ich kłopotów, jednak remis wywalczony w Krakowie można uznać za duży sukces. Czy i tym razem uda im się urwać punkty z Arką Gdynią? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Arka Gdynia.

Chrobry Głogów – Arka Gdynia typy bukmacherskie

Arka podobnie, jak wspominana wyżej Wisła Kraków nie rozpoczęła sezonu najlepiej i choć mieli liczyć się walce o awans do Ekstraklasy, tak na ten moment muszą w końcu zacząć regularnie punktować. Wydaje się, że jest do tego dobra okazja, albowiem zmierzą się z Chrobrym Głogów, choć ten pokazał, że jest w stanie w Krakowie urwać punkty Wiśle Kraków. Arka natomiast pokonała w poprzedniej kolejce Miedź Legnicę i z pewnością będzie chciała wrócić na ścieżkę zwycięską. Na wyjeździe będzie nieco trudniej, ale przy tak słabym Chrobrym w tym sezonie typuję wygraną Arki po kursie 1.80 w Betfan.

1.80

WYGRANA ARKI

betfan

Chrobry Głogów - Arka Gdynia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Arka Gdynia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Arki Gdynia (kurs 1.80). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chrobry Głogów - Arka Gdynia to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.71, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.11.

Chrobry Głogów - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Arką Gdynia w ramach 9 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 23 września o 20:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy