Pobierz aplikację betfan na telefon
Chojniczanka – Resovia: typy, kursy, zapowiedź (14.10)
Resovia po zmianie trenera to jedna z najlepiej punktujących drużyn w 1. lidze. Chojniczanka radzi sobie bardzo słabo w ostatnim czasie. Wprawdzie pokonali u siebie Wisłę Kraków, ale ta jest w ogromnym dołku. Poza tym meczem zaliczyli dwa remisy i tyle samo porażek. Ostatnio przegrali z Sandecją, dla której było to pierwsze zwycięstwo w sezonie. Czy goście podtrzymają serię meczów, w których punktują? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chojniczanka – Resovia. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Chojniczanka – Resovia (14.10. godz. 18:00) – zapowiedź 

Chojniczanka aktualnie zajmuje 13. miejsce, ale ich przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko trzy punkty. Jest to ważna kwestia, ponieważ ich najgroźniejsi rywale punktują podobnie albo lepiej, więc pięć punktów zdobytych w ostatnich pięciu spotkaniach to przeciętny wynik. Podczas ostatniej kolejki mierzyli się ze znajdującą się na dnie tabeli Sandecją. Ekipa z Nowego Sącza odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie i zbliżyła się do bezpiecznej pozycji.
Resovia po przyjściu trenera Mirosława Hajdo nie przestaje punktować. Ekipa z Rzeszowa pod jego wodzą pokonała Puszczę Niepołomice i Stal oraz zremisowała z Chrobrym i Ruchem Chorzów. Czyli mierzyli się z liderem i drugą drużyną w tabeli, a ich gra wyglądała bardzo dobrze. Od zmiany szkoleniowca jest jedną z najlepiej punktujących drużyn.

Chojniczanka – Resovia (14.10. godz. 18:00) – typ

1.57

RESOVIA WYGRA

LUB REMIS

betfan

Chojniczanka u siebie radzi sobie zdecydowanie lepiej niż na wyjeździe i chyba tutaj gospodarze mogą upatrywać jakieś szansy na zdobycz punktową. Wydaje mi się jednak, że Resovia będzie tutaj groźniejszym zespołem. Goście są niepokonani na wyjeździe od pięciu spotkań.

Chojniczanka – Resovia (14.10. godz. 18:00) – transmisja 

Mecz Chojniczanki z Resovią zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Początek spotkania o godzinie 18. Transmisja z tego pojedynku będzie dostępna na stronie i w aplikacji sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!