Pobierz aplikację betfan na telefon
Cadiz – Valencia: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | La Liga

La Liga w niedzielne popołudnie przywita nas meczem w Cadiz. Dwa sąsiadujące ze sobą zespoły zmierzą się w walce bezpośredniej o utrzymanie, bo tylko na taki cel stać oba kluby. W tym sezonie Valencia bardzo zawiodła o czym nie trzeba przekonywać, natomiast Cadiz jak co sezon walczy o ligowy byt. Komu pójdzie lepiej? Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Cadiz – Valencia!

Cadiz – Valencia – zapowiedź

W tym sezonie Valencia bardzo rzadko miała taką sytuację jak teraz czyli dwa mecze z rzędu wygrane w La Liga. Gospodarze dla porównania wygrali w ostatnich 5 meczach tylko raz.

Cadiz wygrał w pierwszym meczu na Mestalla różnicą jednego gola. Generalnie trzeba przyznać, że te mecze w ostatnich latach stały się bardzo zacięta poprzez obniżenie poziomu przez Valencię.

Jeden z dwóch najlepszych strzelców gości bezie w tym meczu nieodstępnym. Na boisku co najwyżej zobaczymy drugiego najlepszego strzelca czyli Cavaniego z 5 trafieniami.

 

Cadiz - Valencia - Typy bukmacherskie, kursy

2.00

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Końcówka sezonu pokazuje nam, że oba zespoły są i będą skazane na walkę o utrzymanie się w La Liga do samego końca rozgrywek. Stawiam, że obie strzelą w tej walce o byt. 

Cadiz - Valencia - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Cadiz kontra Valencia w ramach 32. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Estadio Nuevo Mirandilla w Cadiz. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!