Cadiz – Real Madryt: Typy, kursy, zapowiedź 26.11 | La Liga

Adrian Krawczyk

25 listopada 2023

Cadiz, typy

Cadiz w 14 kolejce hiszpańskiej La Liga będzie miał bardzo trudne zadanie, albowiem podejmie Real Madryt. Królewscy po przerwie reprezentacyjnej z pewnością będą chcieli wygrać kolejne spotkanie, bo walka o mistrzostwo z Hiszpanii toczy się z Barceloną w bardzo zaciętym stylu. Wydaje się, że Real Madryt powinien wygrać to spotkanie, jednak Cadiz będzie nastawione na kontry. Czy uda im się urwać choćby punkt Królewskim? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cadiz – Real Madryt.

Z artykułu dowiesz się: 

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cadiz – Real Madryt? 
  2. Zapowiedź meczu Cadiz – Real Madryt
  3. Jakie są kursy na mecz Cadiz – Real Madryt? 
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cadiz – Real Madryt?

Cadiz – Real Madryt: typy bukmacherskie

1.49

WYGRANA REALU M.

betfan

Real Madryt jak na razie jest lepszy od FC Barcelony w bezpośredniej rywalizacji o mistrzostwo hiszpańskiej La Liga. W tę walkę jeszcze dodatkowo wmieszała się Girona i to ona jak do tej pory jest liderem. Real natomiast jest wiceliderem, ale wydaje się, że to kwestia czasu, kiedy Królewscy wskoczą na fotel lidera. Warunkiem tego będzie wygrywanie spotkań, a już pierwsza okazja na to w meczu z Cadiz. Gospodarze tego spotkania jak na razie plasują się na 16 pozycji i mają na swoim koncie zaledwie 10 punktów w 12 meczach. Trudno sobie wyobrazić, aby Real Madryt miał nie wygrać tego spotkania. Oczywiście złapali w zespole teraz kilka kontuzji, jednak mimo wszystko są zdecydowanie lepszym zespołem. Kurs 1.49 na wygraną Realu jest jak dla mnie sporym value i tak właśnie też typuję.

 

Cadiz - Real Madryt: kursy bukmacherskie

Wygrana Cadiz - 6.00

Remis - 4.40

Wygrana Realu - 1.48

Powyżej 2.5 goli - 1.70

Obie drużyny strzelą gola - 1.86

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cadiz - Real Madryt wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Realu Madryt (kurs 1.48). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Cadiz, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 5.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cadiz - Real Madryt to może liczyć na kurs 4.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.06, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco niższym, bo 1.68.

Cadiz - Real Madryt GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Cadiz, a Realem Madryt w ramach 14 kolejki hiszpańskiej La Liga, odbędzie się 26 listopada o 18:30 na Estadio Nuevo Mirandilla w Cadiz. Spotkanie Cadiz - Real Madryt będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Eleven Sports 1.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy