Pobierz aplikację betfan na telefon
Cadiz – Alaves: Typy, kursy, zapowiedź 14.08 | La Liga
 Poniedziałkowymi spotkaniami zakończymy 1 kolejkę hiszpańskiej La Liga. W jednym z dwóch tych spotkań zmierzy się Cadiz z Alaves. Obie drużyny z pewnością nie są nastawione na ofensywny styl, więc możemy się spodziewać dość underowego spotkania. Zresztą takiego także spotykają się bukmacherzy. Czy to się potwierdzi i któraś z drużyn wygra jedną bramką przewagi? A może spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cadiz – Alaves.

Cadiz – Alaves typy bukmacherskie

14 sierpnia na Estadio Nuevo Miranilla dojdzie do starcia pomiędzy Cadiz, a Alaves. Nieznacznie większe na zwycięstwo daje się Cadiz, jednak mecz ten z pewnością będzie bardzo nieobliczalny i ciężko wskazać jednoznacznie kto to wygra. Ubiegły sezon La Liga Cadiz zakończyło na miejscu numer 14. Alaves natomiast jest beniaminkiem, albowiem awansowali z La Ligi 2 z baraży. Ja jednak pójdę ku przekonaniom bukmacherów, że to spotkanie będzie mocno underowe. Obie ekipy nie mają zbyt dużego rażenia w ofensywie dlatego typuję poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.48.

1.48

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Cadiz - Alaves kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cadiz - Alaves wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Cadiz (kurs 2.15). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Alaves, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.48, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie znacznie wyższym, bo 2.60.

Cadiz - Alaves GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Cadiz, a Alaves, w ramach 1 kolejki hiszpańskiej La Liga, odbędzie się 14 lipca o 19:30 na Estadio Nuevo Miranilla w Cadiz. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Eleven Sports 2.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!