Pobierz aplikację betfan na telefon
Burnley – Cardiff: Typy, kursy, zapowiedź | 08.05 Championship
W poniedziałek 8 maja odbędą się spotkania ostatniej, bo 46. kolejki angielskiej Championship. Wszystkie mecze odbędą się o tej samej godzinie i czekają nas spotkania, które zadecydują o dwóch ostatnich miejscach barażowych o awans do Premier League. Zapraszam na zapowiedź meczu i typy Burnley – Cardiff.

Burnley – Cardiff: zapowiedź meczu

Burnley, czyli zwycięzca Championship zagra w ostatniej kolejce na swoim stadionie z Cardiff, czyli ostatnią drużyną, która utrzymała się na zapleczu Premier League. Piłkarze Vincenta Komany’ego stoją przed nie lada wyczynem. Zwycięstwo pozwoli im przekroczyć granicę 100 punktów w sezonie i w pewnym sensie przejść do historii angielskiej piłki.

Burnley - Cardiff: Typy, Typowanie, Kursy

Mimo wygrania Championship już kilka tygodni temu to Burnley się nie zatrzymywał. 6 punktów w ostatnich dwóch kolejkach i szansa na zakończenie sezonu z trzycyfrowym wynikiem. Na pewno będą zmotywowani, aby osiągnąć ten cel. Okoliczności wydają się do tego idealne. Cardiff ma zapewnione utrzymanie, a Burnley może pożegnać się w dobry sposób przy pełnym stadionie swoich kibiców.

1.95

BURNLEY HC -1,5

betfan

 

Burnley - Cardiff: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz w ramach czterdziestej szóstej kolejki Championship, pomiędzy Burnley, a Cardiff odbędzie się 8 maja o 16:00 na Turf Moore w Burnley. Transmisja z tego starcia odbędzie się na Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!