Bułgaria – Litwa: Typy, kursy, zapowiedź 14.10 | el. Euro

Adrian Krawczyk

13 października 2023

Bułgaria, typy
W sobotnim meczu 7. kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024 zmierzą się dwie najsłabsze reprezentacje w grupie G. Bułgaria podejmie na własnym obiekcie Litwę. Zarówno Bułgaria, jak i Litwa spisują się bardzo słabo w tych eliminacjach i zajmują przedostatnie oraz ostatnie miejsce w grupie. Bułgarzy w tym spotkaniu według analityków są faworytem do wygrania spotkania, jednak przy tak słabej grze wydaje się, że w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Kto więc okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bułgaria – Litwa.

Bułgaria – Litwa typy bukmacherskie

Jak do tej pory w grupie G Bułgaria oraz Litwa Zdobyły po zaledwie 2 punkty. Bilans ten jest bardzo słaby, albowiem obie reprezentacje rozegrały już po 5 spotkań. 1 punkt obie ekipy wywalczyły w bezpośrednim pierwszym starciu na Litwie, gdzie padł remis 1:1. Co ciekawe Litwa prowadziła tam 1:0, jednak od 17 minuty grali w 10, ale Bułgarzy nie potrafili tego wykorzystać i zdobyli tylko wyrównującą bramkę w 27 minucie. Druga połowa to napór Bułgarii, jednak bezskuteczny. To pokazało sporą niemoc strzelecką i takiej spodziewam się też w drugim starciu. Obie ekipy nie mają zbyt wielkiej siły rażenia w ataku i raczej o wyniku mogą przesądzić 1-2 gole. Typuje under 2.5 gola po kursie 1.68 w ofercie bukmachera Betfan.

1.68

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Bułgaria - Litwa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bułgaria - Litwa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście zdecydowanie reprezentacja Bułgarii (kurs 1.55). Mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Litwa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bułgaria - Litwa to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.07, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.68.

Bułgaria - Litwa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Bułgarią, a Litwą w ramach 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 14 października o 18:00 na Nacionalen Stadion Vasil Levski w Sofii. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy