Bruk-Bet – Znicz Pruszków: typy, kursy, zapowiedź | 27.08 1. liga

Wojciech Sikora

26 sierpnia 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Właśnie trwa szósta kolejka na zapleczu polskiej Ekstraklasy, a przed nami jeszcze kilka ciekawych spotkań. Bruk-Bet, w jednym z trzech pojedynków tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Znicz Pruszków. Od dwóch meczów słonie bardzo zawodzą, a ich gra nie przypomina drużyny, która chciałby powalczyć w tym roku o awans. Czy dziś na swoim terenie przełamią złą passę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bruk-Bet – Znicz Pruszków.

Bruk-Bet – Znicz Pruszków: Typy bukmacherskie

Nie udało się w poprzednim sezonie awansować Bruk-Betowi do Ekstraklasy, czego kibice na pewno oczekują w tym sezonie. Póki co nie można powiedzieć, by dążyli dobrą drogą, bo wygrali jeden z pięciu meczów. gdy w trzeciej kolejce rozgromili 5:0 Chrobry Głogów, można było spodziewać się przemiany, a tymczasem odnieśli porażkę w dwóch kolejnych meczach. Dziś na swoim boisku podejmą beniaminka, który po dobrym starcie sezonu, również ma za sobą dwie porażki.
W tym meczu powinniśmy spodziewać się przewagi ze strony gospodarzy, bowiem to oni dysponują znacznie bardziej jakościową kadrą. Co więcej rozegrają dziś mecz na swoim terenie, co na pewno ułatwi im zdobycie trzech punktów. Moim zdaniem dziś Termalica ma przed sobą idealną okazję na przełamanie porażek i typuję ich wygraną.

1.92

TERMALICA WYGRA

betfan

Bruk-Bet - Znicz Pruszków: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gospodarzy, czyli Bruk-Bet. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.92. Z kolei goście, w roli underdoga, mają obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 3.80. W przypadku remisu mnożnik wynosi 3.75.

Bruk-Bet - Znicz Pruszków: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Bruk-Bet a Znicz Pruszków, w ramach 6. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 27 sierpnia 18:00 na stadionie Termalicy w Niecieczy. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy