Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia: Typy, kursy, zapowiedź 11.12

  Zamykającym spotkaniem 18 kolejkę Fortuna 1 Ligi będzie starcie, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym obiekcie Arkę Gdynia. Arka Gdynia na ten moment jet liderem i z pewnością będzie chciała utrzymać tę pozycję na rundę wiosenną. Aby tak się stało muszą ograć mocną Termalicę, czy uda im się takie zadanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia?
  2. Zapowiedź meczu Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia
  3. Jakie są kursy na mecz Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia?

Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia typy bukmacherskie

1.65

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Arka Gdynia w ostatnim czasie notuje rewelacyjne wyniki. Dzięki temu lideruje w Fortuna 1 Lidze i realnie może myśleć o powrocie do Ekstraklasy. Są oni niepokonani od dziewięciu spotkań, a warte podkreślenia uwagi jest to, że dodatkowo ostatnich 8 spotkań wygrali. Z pewnością jest to świetny wynik, ale tutaj zagrają z trudnym rywalem, który też ma apetyt na powrót do Ekstraklasy, choć o ten łatwo nie będzie, albowiem na ten moment plasują się na 9 pozycji. Ja jednak spodziewam się zaciętego spotkania – Termalica pokazała w ostatnim spotkaniu z Wisłą, że u siebie potrafi dobrze grać i spodziewam się, że obie drużyny strzelą gola w tym meczu.

 

Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Bruk-Betu - 2.61
  • Remis - 3.45
  • Wygrana Arki Gdynia - 2.53
  • Powyżej 2.5 goli - 1.79
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.65

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Arki Gdynia (kurs 2.53). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.61. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.79, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.96.

Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Bruk-bet Termalicą Nieciecza, a Arką Gdynia w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 11 grudnia o 18:00 na Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia przeprowadzi Polsat Sport Premium 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!