Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet – Motor Lublin: typy, kursy, zapowiedź | 13.08 1. liga
Za nami już 3 kolejki na zapleczu polskiej Ekstraklasy i powoli widać drużyny, które będą próbowały powalczyć o awans. Bruk-Bet, w jednym z trzech spotkań tego dnia, podejmie na sowim boisku drużynę Motoru Lublin. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą być z siebie zadowoleni po trzech kolejkach obecnego sezonu. Obecnie zajmują kolejno 9. i 6. miejsce. Czy dziś gospodarze powalczą o drugi komplet w tym sezonie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bruk-Bet – Motor Lublin.

Bruk-Bet – Motor Lublin: Typy bukmacherskie

Bruk-Bet w ubiegłym sezonie walczył o awans do Ekstraklasy czego ostatecznie nie udało im się osiągnąć. Za sobą mają też średni okres przygotowawczy, bowiem z pięciu spotkań wygrali tylko jedno. W pierwszych trzech kolejkach odnotowali jedną wygraną, remis i porażkę. Jak na ich możliwości to można spodziewać się znacznie więcej. Tak też postąpił Motor Lublin, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał, a po trzech spotkaniach mają aż siedem punktów.
Bruk-Bet powinien być w tym meczu znacznie aktywniejsza drużyną, ale jak widać po ostatnich spotkaniach Motoru, nie jest łatwo im strzelić gola. Dziś spotka się ze sobą ofensywa ze świetną defensywą, co jednak sprawi, że nie zobaczymy dziś wielu goli. Typuję poniżej 2.5 gola
1.69
OBIE STRZELĄ
betfan

Bruk-Bet - Motor Lublin: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gospodarzy, czyli Bruk-Betu. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.70. Z kolei goście, w roli sporego underdoga, mają obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 4.80.

Bruk-Bet - Motor Lublina: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Bruk-Bet a Motor Lublin, w ramach 4. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 13 sierpnia 18:00 na stadionie Termalicy w Niecieczy. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!