Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice: Typy, kursy, zakłady 21.04

Adrian Krawczyk

21 kwietnia 2024

Termalica, typy

W ostatnim niedzielnym meczu 28. kolejki Fortuna 1 Liga Bruk-Bet Nieciecza podejmie na własnym obiekcie GKS Katowice. Termalica ma za sobą bardzo słaby sezon i jeszcze do końca niego musi walczyć, aby się utrzymać. GKS Katowice ma natomiast szanse na historyczny awans do Ekstraklasy. Będą potrzebować jednak punktów, a czy uda się im je wywalczyć w meczu z Termalicą? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice?
  2. Zapowiedź meczu Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice
  3. Jakie są kursy na mecz Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice?

Bruk-Bet Termalica – GKS Katowice typy bukmacherskie

2.15

GKS KATOWICE WYGRA

betfan

Termalica po 27. kolejkach w Fortuna 1 Liga plasuje się na 14. pozycji. Muszą oni jednak jeszcze uważać na strefę spadkową, albowiem ich przewaga to zaledwie 2 punkty. Niewątpliwie dla Termaliki jest to słaby sezon. Odmiennie natomiast prezentuje się drużyna GKS-u Katowice, która ma szanse wejść do Ekstraklasy. Na ten moment plasują się na 3. lokacie, ale są w na tyle dobrej formie, że dziś mogą powalczyć o 3 punkty i powalczyć o bezpośredni awans. Termalika jest słaba w tym sezonie więc typuję wygraną GKS-u Katowice po kursie 2.15.

 

Bruk-Bet Termalica - GKS Katowice kursy bukmacherskie

  • Wygrana Bruk-Bet Termalica – 3.10
  • Remis – 3.55
  • Wygrana GKS Katowice – 2.15
  • Powyżej 2.5 goli – 1.72
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.62

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bruk-Bet Termalica - GKS Katowice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 2.15). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bruk-Bet Termalica - GKS Katowice to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.04.

Bruk-Bet Termalica - GKS Katowice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, a GKS-em Katowice w ramach 28. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 21. kwietnia o 18:00 na Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy