Brighton – West Ham: Typy, kursy, zapowiedź 26.08 | Premier League

Wojciech Sikora

26 sierpnia 2023

Brighton
W Premier League, w  ten weekend, trwa właśnie trzecia kolejka, w której czeka nas jeszcze sporo emocjonujących spotkań. Brighton, podejmie dziś na swoim boisku, drużynę West Ham United. Młoty zjawią się na obiekcie Mew, po niespodziewanym zwycięstwie na Chelsea. Dziś czeka ich równie wymagające rywal, który ma za sobą już dwa komplety punktów. Czy dziś również będziemy świadkami niespodzianki? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Brighton – West Ham.

Brighton – West Ham: typy bukmacherskie

Brightonw wszedł w ten sezon z prawdziwym rozmachem, zdobywając łatwe sześć punktów w dwóch pierwszych kolejkach. Najpierw dostali na rozgrzewkę Luton, które pokonali aż 4:1, a następnie na wyjeździe podjęli ekipę Wilków, których także poskromili tych samym wynikiem. Dziś ponownie mecz powinien wyglądać podobnie, bowiem zmierzą się z Młotami. Ci jednak pokazali w poprzednim tygodniu wielką wolę walki i pokonali na swoim terenie Chelsea aż 3:1.
W tym spotkaniu nie spodziewam się raczej niespodzianek, bo Brighton to aktualnie jeden z mocniejszych kolektywów w lidze. Od samego początku spodziewam się ich natarć i oblężenia pod bramką rywali. Jednak także tracili gole w obu poprzednich meczach i moim zdaniem West Ham jest w stanie dziś trafić do bramki również. Typuję, że obie strzelą.

1.54

OBIE STRZELĄ

betfan

Brighton - West Ham: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Brighton w regulaminowym czasie gry, to obecnie 1.50. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną West Ham to 8.60. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 4.95. Warto się także przyjrzeć kursom na bramki. Powyżej 2,5 bramki zostało wycenione na kurs 1.39, natomiast poniżej 2,5 bramki to kurs 3.00.

Brighton - West Ham: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Brighton z West Ham, w ramach 3. kolejki Premier League, odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 18:30 na Amex Stadium w Brighton. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem oraz CANAL+ Sport 2.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy