Pobierz aplikację betfan na telefon
Brest – Montpellier: Typy, kursy, zapowiedź 14.01
 
Brest w meczu 18 kolejki francuskiej Ligue 1 podejmie na własnym obiekcie Montpellier. Brest jest rewelacją tegorocznych rozgrywek i świetnie spisuje się w rozgrywkach. Montpellier natomiast spisuje się dość przeciętnie i będę mieli ciężko w tym meczu. Czy uda im się cokolwiek ugrać w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Brest – Montpellier.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Brest – Montpellier?
  2. Zapowiedź meczu Brest – Montpellier
  3. Jakie są kursy na mecz Brest – Montpellier?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Brest – Montpellier?

Brest – Montpellier typy bukmacherskie

1.83

WYGRANA BREST

betfan
Brest po 17 rozegranych kolejkach plasuje się na 4 pozycji we francuskiej Ligue 1. To pozwala im myśleć o fenomenalnym wyniku oraz o możliwości awansu do europejskich pucharów. Oczywiście, aby tak się stało będą musieli nadal regularnie punktować, jak miało to miejsce do tej pory. Montpellier natomiast jest ekipą słabszą w tym sezonie, albowiem plasuje się na 12 pozycji i ma zaledwie 18 punktów. Brest nie przegrywa spotkań u siebie, a tu powinni wygrać, więc typuję ich zwycięstwo po kursie 1.83 w Betfan.

Brest - Montpellier kursy bukmacherskie

  • Wygrana Brest– 1.82
  • Remis – 3.55
  • Wygrana Montpellier – 4.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.85
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.78
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Brest - Montpellier wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Brestu (kurs 1.82). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Montpellier, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Brest - Montpellier to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.86.

Brest - Montpellier GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Brest, a Montpellier w ramach 18 kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 14 stycznia o 15:00 na Stade Francis-Le Ble w Brest. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Brest - Montpellier przeprowadzi Canal+ Sport 5.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!