Pobierz aplikację betfan na telefon
Brentford – West Ham: Typy, kursy, zapowiedź 14.05 Premier League
Pora na trzy ostatnie kolejki Premier League, więc można rozpocząć już odliczanie do zakończenia sezonu. Brentford w jednym z trzech starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z West Hamem. Swoją dyspozycją w ostatnim czasie młoty poprawiły sytuacje w tabeli, dając sobie chwilę oddechu na okres dwumecz w Lidze Europy. Czy dziś będą gotowi, po czwartkowym starciu, na zagrożenie rywalom? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Brentford – West Ham.

Brentford – West Ham: zapowiedź meczu

Gospodarze już praktycznie stracili swoje szanse na udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, ale raczej na pewno utrzymają się w top 10 na zakończenie sezonu. Dziś mogą właśnie już to utwierdzić, jeśli tylko wygrają z West Hamem. Młoty jednak poprawił ostatnim czasem znacznie swoją grę i już niemal na pewno zobaczymy ich w przyszłym sezonie w Premier League. Dziś najlepiej gdyby wygrali, to dałoby im już pewne utrzymanie, ale są po meczu w półfinale w Lidze Europy, gdzie zostawili sporo sił w walce o odwrócenie losów meczu.

Brentford - West Ham: typy

W tym meczu spodziewam się wielu zmienników u gości, ale i mocnej gry ze strony gospodarzy. Pszczoły pokazały w tym sezonie wielokrotnie swoje umiejętności i spokojnie mogą dziś myśleć o komplecie punktów. Wydaję mi się, że w obliczu rewanżu West Hamu, to właśnie Brentford zgarnie dziś komplet.

2.05

BRENTFORD WYGRA

betfan

Brentford - West Ham: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Brentford a West Ham, w ramach 36. kolejki Premier League, odbędzie się 14 maja o 15:00 na Brentford Community Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!