Pobierz aplikację betfan na telefon
Brentford – Nottingham: Typy, kursy, zapowiedź 20.01 | Premier League

W  meczu 21. kolejki angielskiej Premier League Brentford zmierzy się na własnym obiekcie z Nottingham. Z pewnością dla obu ekip wydaje się, że jest dobre spotkanie, aby wywalczyć punkty, albowiem zarówno Brentford oraz Nottingham plasują się kilka punktów nad strefą spadkową. Czy którejś z ekip uda się wygrać to spotkanie za 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Brentford – Nottingham.

Z artykułu dowiesz się:

 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Brentford – Nottingham?
 2. Zapowiedź meczu Brentford – Nottingham
 3. Jakie są kursy na mecz Brentford – Nottingham?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Brentford – Nottingham?

Brentford – Nottingham typy bukmacherskie

1.81

REMIS LUB NOTTINGHAM

betfan

Nottingham oraz Brentford plasują się po 20. kolejkach angielskiej Premier League w tabeli obok siebie. Obie ekipy jednak muszą uważać, albowiem mają niewielką przewagę nad strefą spadkową. Oczywiście Brentford ma jeszcze jeden zaległy mecz, co nie zmienia faktu, że ich przewaga to około 5 punktów. Warto zwrócić uwagę także na formę obu ekip, albowiem Brentford ostatnio grało słabo i nie mogło wygrać spotkania. Nottingham natomiast po słabym starcie sezonu w ostatnim czasie gra nieco lepiej. Pójdę tutaj tym tropem i typuję brak porażki Nottingham po kursie 1.81.

 

Brentford - Nottingham kursy bukmacherskie

 • Wygrana Brentford– 1.90
 • Remis – 3.50
 • Wygrana Nottingham – 3.70
 • Powyżej 2.5 goli – 1.71
 • Obie drużyny strzelą gola – 1.74

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Brentford - Nottingham wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Brentford (kurs 1.90). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Nottingham Forest, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Brentford - Nottingham to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Brentford - Nottingham GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Brentford, a Nottingham w ramach 21. kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 20 stycznia o 18:30 na Brentford Community Stadium w Londynie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Brentford - Nottingham przeprowadzi platforma telewizyjna Viaplay.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!