Pobierz aplikację betfan na telefon
Brentford – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź 17.12 | Premier League
17. kolejka Premier League trwa w najlepsze, przed nami jeszcze jeden dzień rywalizacji, gdzie czekają bardzo ciekawe. Brentford, w jednym z czterech spotkań rozgrywanych tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Aston Villa. Kto by się spodziewał gości na tak wysokim miejscu w tabeli, przed początkiem sezonu. Za sobą mają serię osiem pojedynków bez porażki. Czy dziś podtrzymają serię? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Brentford – Aston Villa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Brentford – Aston Villa?
  2. Zapowiedź meczu Brentford – Aston Villa.
  3. Jakie są kursy na mecz Brentford – Aston Villa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Brentford – Aston Villa?

Brentford – Aston Villa: typy bukmacherskie

Brentford raczej nie tak wyobrażał sobie tę rundę, którą najprawdopodobniej skończą poza pierwszą dziesiątką. Za sobą mają ciężki okres, gdzie przegrali cztery z pięciu poprzednich spotkań. Dziś staną na przeciw fenomenalnej w tym sezonie ekipy Aston Villa. Zajmują oni trzecie miejsce, choć tracą zaledwie dwa punkty do lidera.

1.72

POWYŻEJ 9.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Aston Villa nie boi się w tym sezonie wychodzić z rywalami na wymianę, dzięki temu już strzelili aż 35 goli, w 16 meczach. Przed nimi rywal, który potrafi nieźle bronić, choć sami raczej również lubią uciec się do ofensywy. Moim zdaniem taka gra obu ekip przyniesie dziś przede wszystkich kornery, których typuję w tym spotkaniu co najmniej 10.

Brentford - Aston Villa: kursy bukmacherskie

Wygrana Brentford - 3.05

Remis - 3.50

Wygrana Aston Villa - 2.20

Powyżej 2.5 gola - 1.68

Obie strzelą - 1.61

W tym zestawieniu minimalnym faworytem jest Aston Villa i kurs na ich zwycięstwo to obecnie około 2.20. Nieco niżej szanse rywali szacuje bukmacher BETFAN , gdzie przelicznik na wygraną Aston Villę to obecnie 3.05. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 3.50.

Brentford - Aston Villa: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żyw0

Niedzielny mecz pomiędzy Brentford a Aston Villa, w ramach 17. kolejki Premier League, odbędzie się 17 grudnia o godzinie 15:00 na Brentford Community Stadium w Londynie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!