Pobierz aplikację betfan na telefon
Brazylia – Ghana: typy, kursy, zapowiedź (23.09)
Brazylia zagra we Francji towarzysko z reprezentacją Ghany. Canarinhos będą mieli okazję sprawdzić się na tle rywala z Afryki. Będzie to dla nich ważny sprawdzian, ponieważ na mistrzostwach w Katarze zagrają w grupie z Kamerunem. Czy Brazylia pokaże swoją fantazję i polot w tym starciu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Brazylia – Ghana.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Brazylia – Ghana (23.09. godz. 20:30) – zapowiedź

Brazylia od 2020 roku przegrała tylko jedno spotkania. Miało to miejsce w finale Copa America, kiedy przegrali 0:1 z Argentyną. Pozostałe mecze wygrywali i zanotowali tylko kilka remisów. Byli zdecydowanie najlepszym zespołem w eliminacjach do mundialu. Zdobyli aż 45 punktów w 17 meczach, tracąc w tym czasie zaledwie pięć trafień, a aż 40 razy znaleźli drogę do siatki rywala. Towarzyskie czerwcowe mecze rozegrali z azjatyckimi reprezentacjami. Pokonali 5:1 Koreę Południową i 1:0 Japonię.
Ghana awansowała na mistrzostwa świata po wygranym dwumeczu z Nigerią po dwóch remisach. U siebie 0:0, ale na wjeździe 1:1 i dzięki bramce na wyjeździe wywalczyli awans. Ghana cztery lata temu nie awansowała na mistrzostwa w Rosji, ale wszyscy pamiętamy ich świetny wynik na mundialu w 2010 roku, kiedy byli bardzo blisko awansu do fazy medalowej, ale powstrzymała ich ręka Luisa Suareza. Ghana grała towarzysko z Brazylią w 2011 roku, wtedy przegrała 0:1.

Brazylia – Ghana (23.09. godz. 20:30) – typ

1.65

WYGRANA BRAZYLII

I POWYŻEj 2.5 GOLI

betfan

Brazylia powinna spokojnie pokonać Ghanę i pokazać swoją siłę rażenia, którą dysponują. Przede wszystkim ofensywa tej reprezentacji robi wrażenie i powinna pokazać brazylijską fantazję.

Brazylia – Ghana (23.09. godz. 20:30) – transmisja

Mecz Brazylii z Ghaną zostanie rozegrany na Stade Oceane we francuskim Le Havre. Początek starcia o 20:30. Transmisja dostępna na Viaplay. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!