Borac Banja Luka – Austria Wiedeń: Typy, kursy, zapowiedź 03.08

Adrian Krawczyk

02 sierpnia 2023

Borac Banja Luka - Austria Wiedeń: Typy, kursy, zapowiedź 03.08
W czwartek w Banja Luka dojdzie do rewanżowego starcia 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Borac Banja Luka, a Austrią Wiedeń. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 1:0 dla Austrii, jednak gol padł dopiero w doliczonym czasie gry. Dzięki temu Austriacy przyjadą do niewątpliwie trudnego terenu z jednobramkową zaliczką. Czy uda im się utrzymać prowadzenie w dwumeczu i awansować do 3 rundy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Borac Banja Luka – Austria Wiedeń.

Borac Banja Luka – Austria Wiedeń typy bukmacherskie

W ciekawym starciu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Banja Luka podejmie na własnym obiekcie Austrię Wiedeń. W pierwszym meczu w Austrii niespodziewanie padł wynik zaledwie 1:0. Z pewnością drużyna Austrii Wiedeń nie taką zaliczkę wyobrażała sobie przed wyjazdem do Bośni i Hercegowini. Na własnym obiekcie męczyli się dość mocno i gola zdobyli dopiero w 94 minucie. Teraz teren niewątpliwie będzie cięższy, ale to i tak Austria jest zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa. Nie spodziewam się w tym spotkaniu jakiejś niespodzianki dlatego stawiam na pewne zwycięstwo Austrii Wiedeń po bardzo dobrym kursie 1.77 w ofercie bukmachera Betfan.

1.77

WYGRANA AUSTRII W.

betfan

Borac Banja Luka - Austria Wiedeń kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali swoje notowania bukmacherskie na rewanżowe spotkanie 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Borac Banja Luka, a Austrią Wiedeń  . Wskazania na faworyta meczu to oczywiście drużyna Austrii Wiedeń (kurs 1.77). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna łotewska Borac Banja Luka, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.40. Typer decydujący się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - jako, że w pierwszym meczu był tylko jeden gol to drugi mecz może wyglądać ponownie, a Borac może wyczekiwać swojej szansy na bramkę z kontry. Kurs 1.78 na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu wydaje się być atrakcyjnym współczynnikiem do typowania w tym spotkaniu.

Borac Banja Luka - Austria Wiedeń GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Borac Banja Luka, a Austrią Wiedeń w ramach 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 3 sierpnia o 20:30 na Gradski Stadion Banja Luka. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację live można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja online do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy