Boliwia – Ekwador: Typy, kurs, zapowiedź | 13.10 El. Mistrzostwa Świata

Wojciech Sikora

11 października 2023

Boliwia
W czasie gdy europejskie reprezentacje walczą o udział na EURO, za oceanem trwa walka o udział w Mistrzostwach Świata 2026. Boliwia, w ramach eliminacji w Ameryce Południowej, podejmie na swoim boisku Ekwador. Goście, mimo wygranej z Urugwajem nadal mają zero punktów, a to z powodu decyzji związku. By walczyć o awans na MŚ muszą zacząć punktować. Czy dziś im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Boliwia – Ekwador.

Boliwia – Ekwador: typy bukmacherskie

Boliwia nie ma aktualnie najlepszej formy i aktualnie nie wygrali od pięciu spotkań. Trzy z nich były towarzyskie, więc nie niosły za sobą konsekwencji, jednak dwa ostatnie rozegrane zostały w ramach eliminacji. Jednakże na sam start przyszło im zmierzyć się z Argentyną i Brazylia, co zakończyło się sporymi porażkami. Dziś staną na przeciw Ekwadorowi, który także ma sporo do zaoferowania, co pokazał w wygranym meczu z Urugwajem. Co więcej po decyzji związku stracili tezy punkty za ten mecz i będą jeszcze bardziej zmotywowani, by dziś wreszcie odbić się od dna tabeli.
Obie drużyny cechują się bardzo ofensywnym stylem gry, co przekłada się także na spore straty. Boliwia na pewno będzie dziś groźniejsza niż przeciwko Argentynie czy Brazylii, dlatego myślę, że strzela co najmniej jednego gola. Dłużni nie pozostaną także goście, więc typuję, że obie drużyny strzela gola.

1.89

OBIE STRZELĄ

betfan

Boliwia - Ekwador: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie eliminacyjne Mistrzostw Świata pomiędzy Boliwią a Ekwadorem. Faworytem meczu są goście (kurs 2.00). Mniejsze szanse ma natomiast drużyna gospodarzy - Bolwiia, na którą mnożnik został wyceniony na 3.80. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.40.

Boliwia - Ekwador: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Boliwią a Ekwadorem, w ramach 3. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 13 października o 01:00 na Estadio Hernando Siles w La Paz. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy