Bodo/Glimt – Bohemians: Typy, kursy, zapowiedź 27.07 | el. Liga Konferencji Europy

Jan Paździerski

27 lipca 2023

Bodo/Glimt - Bohemians: Typy, kursy, zapowiedź 27.07 | el. Liga Konferencji Europy
Wracamy na boiska europejskie, gdzie zobaczymy w tym tygodniu zmagania w ramach eliminacjach do Ligi Konferencji. Bodo/Glimt podejmie na własnym boisku ekipę przyjezdnych z Czech. Zespół gospodarzy wydaje się być w tym meczu faworytem, lecz rozgrywki europejskie rządzą się własnymi prawami. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż oba zespoły udowadniały nieraz, że potrafią strzelać bramki. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Bodo/Glimt – Bohemians.

 Bodo/Glimt – Bohemians: Typy bukmacherskie

Mecze z udziałem Bodo Glimt są ostatnio emocjonującymi spotkaniami, w których wiele akcji bramkowych jest raczej regułą niż wyjątkiem. W ostatnich 6 meczach obie drużyny strzeliły łącznie 21 bramek (średnio 3,5 gola na mecz), z czego 14 padło łupem Bodo Glimt.
Bohemians przystępują do meczu po zwycięstwie 0-1 w pierwszej lidze z Pardubicami w poprzednim meczu. W tamtym meczu Bohemians 1905 miał 61% posiadania piłki i oddał 10 strzałów na bramkę, w tym 5 celnych. Jedynym zawodnikiem, który strzelił gola dla Bohemians 1905 był Lukáš Hůlka (5'). Pardubice miały 12 strzałów na bramkę, z czego 6 celnych. Obstawiam, że Bodo/Glimt okaże się lepszym zespołem i wygra ten mecz.

1.33

BODO/GLIEMT

WYGRA MECZ

betfan

Bodo/Glimt - Bohemians: kursy bukmacherskie

Norweska drużyna jest stawiana tutaj w roli znacznego faworyta. Mimo, że Bohemians nie przypadkowo znaleźli się w tej fazie rozgrywek, to jednak eksperci nie stawiają ich szans zbyt wysoko, a przelicznik na ich zwycięstwo wynosi 7.80. Kurs na gospodarzy to zaledwie 1.33 a na remis 5.40.

Bodo/Glimt - Bohemians: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Bodo/Glimt a Bohemians, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się 27 lipca o 18:00 na Aspmyra Stadion w Bodø. Spotkania nie będzie transmitowała żadna polska stacja telewizyjna.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy