Pobierz aplikację betfan na telefon
Bochum – Augsburg: Typy, kursy, zapowiedź | 13.05 Bundesliga
Już tylko trzy kolejki pozostały w niemieckiej Bundeslidze, a wciąż jeszcze wiele niewiadomych. Dziś Bochum w jednym z sześciu starć, zmierzy się z na swoim boisku z Augsburg. Gospodarze muszą jeszcze zgarnąć kilka punktów, by utrzymać się na kolejny sezon, bowiem aktualnie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Zespół Gikiewicza także nie może być jeszcze pewny utrzymania, dlatego szykuje się nam bardzo ciekawe starcie. Kto wygra? Zapraszam na zapowiedź meczu Bochum – Augsburg.

Bochum – Augsburg: zapowiedź meczu

Bochum walczy o utrzymanie, ale nie idzie im to ostatnio najlepiej. Sześć poprzednich spotkań, to trzy remisy i trzy porażki, co sprawia że znajdują się w strefie spadkowej. Wciąż tracą jednak tylko dwa punkty do Schalke, które jest w bezpiecznej pozycji. Augsburg także nie może czuć się jeszcze pewnie, ale remis dzisiaj da im już pewne miejsce na kolejny sezon. Dużym plusem dla nich była ostatnia wygrana z Union Berlin, która pozwoliła im odskoczyć z dołu tabeli.

Bochum - Augsburg: typ

W tym starciu przede wszystkim będzie zależeć gospodarzom, którzy muszą zgarnąć komplet punktów, by mieć szanse na wydostanie się ze strefy spadkowej. Moim zdaniem mają u siebie spore szanse chociażby na remis, dlatego stawiam ich wygraną lub podział punktów.

1.35

BOCHUM WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Bochum - Augsburg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 32. kolejki, pomiędzy Bochum a Augsburg, odbędzie się 13 maja o 15:30 na Vonovia Ruhrstadion w Bochum. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!