Blast Premier Spring kwalifikacje 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź

Adrian Krawczyk

06 marca 2024

Blast Premier Spring kwalifikacje 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź
  W środę ruszą dodatkowe kwalifikacje do Blast Premier Spring 2024. Mimo tego, że są to dodatkowe kwalifikacje to podczas nich zobaczymy tak czy siak wiele topowych zespołów, którym nie udało się wcześniej wejść do głównego turnieju. Komu tym razem uda się zakwalifikować? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju Blast Premier Spring kwalifikacje 2024 oraz sprawdzenia typów na turniej. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Blast Premier Spring kwalifikacje 2024?
  2. Zapowiedź turnieju Blast Premier Spring kwalifikacje 2024
  3. Jakie są kursy na turniej Blast Premier Spring kwalifikacje 2024?
  4. Gdzie obejrzeć turniej Blast Premier Spring kwalifikacje 2024?

Blast Premier Spring kwalifikacje 2024 typy bukmacherskie

1.73

WYGRANA BIG

betfan
W pierwszym spotkaniach tych kwalifikacji oczywiście mamy zestawione topowe zespoły z tymi znacznie słabszymi, więc tak naprawdę skupię się na hitowym starciu tego dnia, czyli meczu pomiędzy Gamer Legion, a BIG, gdzie nie ma wyraźnego faworyta. W pozostałych meczach nie spodziewałbym się większych niespodzianek, albowiem różnica klas pomiędzy tymi zespołami powinna być aż nadto widoczna. Niewątpliwie BIG chciałby wrócić do wygrania meczów i swojej formy sprzed kilku miesięcy. To oczywiście nie będzie takie proste, ale wydaje się, że właśnie kwalifikacje do Blast Premier Spring byłyby dobrym momentem na to, aby ograć Gamer Legion i awansować do kolejnej rundy. Oczywiście samo zakwalifikowanie się będzie trudne, ale mimo wszystko w pierwszym meczu powinni sobie poradzić. Choć mają swoje kłopoty są ekipą nieco lepszą dlatego, typuję ich wygraną pierwszego dnia kwalifikacje nad Gamer Legion po kursie 1.73.

Blast Premier Spring kwalifikacje 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie Blast Premier Spring kwalifikacje 2024. Możemy obstawiać poszczególne spotkania i przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na kurs 1.20 na wygraną Heroic z NIP. Dodatkowo do kuponu AKO wydaje się, że ciekawą opcją będzie compLexity Gaming z wyceną kursową 1.40 w starciu z OG (kurs 2.70). Także FALCONS, które grało w półfinale IEM Katowice będzie mierzyć się z Metizport i wydaje się, że współczynnik 1.20 na wygraną FALCONS to także ciekawa opcja do kuponu trebel. Najrówniejsze spotkanie pierwszego dnia natomiast zapowiada się pomiędzy Gamer Legion (kurs 2.00), a BIG (kurs 1.73).

Blast Premier Spring kwalifikacje 2024 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Wszystkie spotkania Blast Premier Spring kwalifikacje 2024 będą transmitowane na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy