Blast Premier Fall Finals 2023: Typy, kursy, zapowiedź, kto zagra?

Adrian Krawczyk

21 listopada 2023

Esport, CS:GO
  W środę rozpocznie się kolejny wielki turniej w CS:GO. Będzie to Blast Premier Fall Finals 2023. Wystąpi w nim tylko 8 najlepszych zespołów, które przeszły kwalifikacje. Każdy mecz zapowiada się na niezwykle atrakcyjny i zacięty, bo w końcu na turnieju wystąpi śmietanka zespołów. Kto więc okaże się najlepszy i wygra cały turniej? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju Blast Premier Fall 2023 oraz sprawdzenia typów na turniej. 

Blast Premier Fall 2023 typy bukmacherskie

W turnieju Blast Premier Fall Finals 2023 będziemy świadkami wielu starć bardzo mocnych i równorzędnych drużyn. W grupowych starciach można się jeszcze potknąć, albowiem do Play-Offów wejdą trzy najlepsze drużyny. Jeżeli ewentualny faworyt przegra i nie wyjdzie z pierwszego miejsca będzie musiał po prostu rozegrać jedno spotkanie więcej. Drużyna jednak, która wyjdzie z pierwszego miejsca będzie miała znacznie prościej, albowiem wystarczy jedna wygrana w półfinale i już zamelduje się w wielkim finale. W tym finale, a nawet do całego końcowego triumfu wypatruję drużynę FaZe Clan. Złapali oni niesamowitą formę w ostatnim czasie i uwaga są niepokonani od 15 spotkań. To naprawdę imponująca statystyka, a do niej warto dołożyć, że przegrali w tych spotkaniach zaledwie 8 map. Stawiam na ich wygraną w całym turnieju. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł im zagrozić, w szczególności, że potencjalnie przy dobrym układzie dopiero w finale zmierzą się z największą konkurencją, czyli Team Vitality.

2.80

WYGRANA FAZE CLAN

betfan

Blast Premier Fall 2023 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie Blast Premier Fall Finals 2023. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować zwycięzce całego turnieju. Głównym faworytem do sięgnięcia po końcowy tytuł, z wyceną kursową 2.80 jest FaZe Clan, na drugim miejscu uplasowana została drużyna Team Vitality (kurs 4.40), kolejno Cloud9 (kurs 6.30) oraz Natus Vincere (kurs 6.80). Nieco mniejsze szanse daje się drużynom Complexity Gaming (kurs 6.80), Heroic (kurs 10.00) czy Astralis (kurs 12.00). Największy kurs natomiast jest na Ninjas in Pyjams, albowiem 25.00.

Blast Premier Fall 2023 zapowiedź turnieju

Już w środę ruszy finałowy turniej Blast Premier Fall 2023. Zobaczymy w nim 8 najlepszych zespołów, które zostaną podzielone na 2 grupy A i B. Z grupy do Play-Offów awansują 3 najlepsze drużyny. Przywilej jednak będą mieć zespoły z pierwszego miejsca, albowiem one awansują od razu do półfinału i tam zmierzą się z wygranymi z ćwierćfinałów. W ćwierćfinałach natomiast drugie miejsce z grupy A będzie mierzyć się z trzecim miejscem z grupy B i analogicznie 3 z grupy A z drugim z grupy B. Głównym kandydatem do zwycięstwa jest FaZe Clan i wydaje się, że mają bardzo duże szanse, żeby sięgnąć po końcowy triumf i zgarnąć nagrodę w kwocie 200,000 dolarów.

Blast Premier Fall 2023 kto zagra?

W turnieju Blast Premier Fall Fiansl 2023 wystąpi w sumie 8 zespołów podzielonych na dwie grupy i są to drużyny jak:
  • NaVi
  • Cloud9
  • Ninjas in Pyjamas
  • Faze Clan
  • compLexity Gaming
  • Astralis
  • Heroic
  • Team Vitality

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy