BIG – 9INE: Typy, kursy, zapowiedź 04.10 | Blast Premier Spring

Adrian Krawczyk

03 października 2023

Esport, CS:GO ,typy
W środę polska drużyna 9INE rozpocznie kwalifikacje do Blast Premier Fall Spring. W pierwszym meczu ich rywalem będzie nie byle kto, albowiem niemieckie BIG. Polacy trafili na naprawdę ciężkiego rywala, a to dopiero ćwierćfinał eliminacji, więc mogą mówić o sporym pechu. Aczkolwiek jeżeli chcą coś osiągnąć muszą i takich rywali pokonywać. Łatwo z pewnością nie będzie, albowiem według analityków to właśnie BIG będzie miał nieco większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Czy jednak polskiemu 9INE uda się sprawić niespodziankę i ograć BIG? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na BIG – 9INE.

BIG – 9INE typy bukmacherskie

9INE wpadło w spory dołek formy. Niestety polska ekipa przegrała z rzędu aż 6 spotkań. Nie byli w stanie ograć nawet słabszego zdecydowanie od siebie Lynn Vision w ostatnim turnieju ESL Pro League. BIG natomiast złapało dobrą formę i pomimo, że 2 ostatnie spotkania przegrali to na przykład z ENCE byli w stanie ugrać mapę, a w dwóch poprzednich spotkaniach ograli Heroic oraz Monte. Niewątpliwie będzie tutaj ciężko o wygraną polskiej ekipy. Oczywiście są oni nieobliczalni i często kiedy nie ciąży na nich presja grają lepiej z faworyzowanymi drużynami. Kusi mnie typ tutaj na wygraną BIG, w szczególności, że kurs jest naprawdę dobry, ale liczę, że jako underdog 9INE nie będzie czuło presji i wygra przynajmniej mapę. Typuję więc powyżej 2.5 mapy w tym spotkaniu po kursie 1.90 w Betfan.

1.90

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

BIG – 9INE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy BIG, a 9INE. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania  jest niemiecka drużyna BIG (kurs 1.70). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna polska – 9INE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.00. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.84, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

BIG – 9INE statystki

Drużyna BIG oraz 9INE zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku raz w tym roku. Spotkanie miało miejsce 11  kwietnia podczas Blast Paris Major, gdzie lepsze okazało się 9INE  wygrywając 1:0. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów BIG oraz 9INE. Statystyki ostatnich wyników BIG:
  • Porażka 0;2 z Eternal Fire
  • Porażka 1:2 z ENCE
  • Wygrana 2:0 z Heroic
  • Wygrana 2:1 z Monte
  • Porażka 1:2 z Team Liquid
Statystyki ostatnich wyników 9INE:
  • Porażka 1:2 z Lynn Vision
  • Porażka 0:2 z Eternal Fire
  • Porażka 1:2 z compLexity Gaming
  • Porażka 1:2 z G2 Esports
  • Porażka 1:2 z Cloud9

BIG – 9INE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz Blast Premier Fall kwalifikacje Europa pomiędzy BIG, a polską drużyną 9INE, rozgrywany dnia 4 października 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy