Pobierz aplikację betfan na telefon
BetBoom Dacha 2023: Typy, kursy, zapowiedź, kto zagra?
  Już we wtorek ruszy kolejny turniej w CS:GO. Czeka nas w nim wiele ciekawych pojedynków, a cały turniej rozpocznie się od grupowych starć. Spoglądając na zestawienie drużyn wydaje się, że to właśnie Virtus.pro oraz Cloud9 mają największe szanse na zwycięstwo, jednak jak pokazały poprzednie turnieje mamy w ostatnim czasie wiele niespodzianek. Czy takich też możemy spodziewam się i tutaj? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju BetBoom Dacha 2023 oraz sprawdzenia typów na turniej. 

SPRAWDŹ WSZSYTKIE TYPY BUKMACHERSKIE

BetBoom Dacha 2023 typy bukmacherskie

1.90

CLOUD9 WYGRA 2:0

betfan
Typując turniej BetBoom Dacha 2023 weźmiemy na początek 2 spotkania grupowe. W pierwszym z nich GamerLegion zmierzy się z Cloud9. Tutaj oczywiście nie trzeba wskazywać, kto ma większe szanse na zwycięstwo, albowiem jest to oczywiście ekipa amerykańska, która choć w ostatnim czasie jest w nieco gorszej formie to z pewnością tutaj chciałby sięgnąć po główną wygraną. GanerLegion natomiast dobrze zaprezentował się w ostatnim spotkaniu z ENCE, jednak nie uważam, aby tutaj mieli zagrozić. Stawiam na pewną wygraną Cloud9 wynikiem 2:0 po kursie 1.90 w Betfan.

1.30

ASTRALIS MIN. 1 MAPA

betfan
Drugim spotkaniem, które weźmiemy pod uwagę będzie starcie środowe, w którym Astralis podejmie Virtus.pro. Wydaje się, że będzie to najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz grupowy. Analitycy szanse w tym meczu rozkładają 50 na 50 i z pewnością są to dobre notowania, albowiem obie ekipy są na bardzo podobnym poziomie. Ja jednak nieco większe szanse daję Astralis. Choć przegrali ostatnio 3 spotkania to ich gra nie wygląda najgorzej i z pewnością są tutaj w stanie zagrozić rosyjskiej ekipie wygrywając przynajmniej jedną mapę. Taki typ w Betfan to kurs 1.30.

BetBoom Dacha 2023 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie BetBoom Dacha 2023. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować kto wygra cały turniej. Głównym faworytem do sięgnięcia po końcowy tytuł, z wyceną kursową 4.50 jest Cloud9, natomiast na drugim miejscu uplasowana została drużyna Virtus.pro (kurs 6.50) oraz Astralis (kurs 6.60). Dodatkowo ciekawie prezentują się współczynniki na pierwszy dzień rozgrywek – kurs 1.55 na wygraną Team Spirit z FURIĄ, czy kurs 1.90 na wygraną Cloud9 z Gamer Legion wynikiem 2:0.

BetBoom Dacha 2023 zapowiedź turnieju

We wtorek 5 grudnia ruszy turniej CS:GO BetBoom Dacha 2023. Wystąpi w nim 8 zespołów. 6 z nich zostało zaproszonych, natomiast MIBR oraz Team Spirit wywalczyły ostatnie 2 miejsca z kwalifikacji. Walka będzie toczyć się najpierw w dwóch grupach po 4 zespoły. 2 najlepsze ekipy awansują bezpośrednio do półfinału. Uczestnicy będą grali o główną nagrodę w wysokości 180,000 dolarów. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w systemie BO3 za wyjątkiem finału, który zostanie rozegrany na BO5.

BetBoom Dacha 2023 – kto zagra?

W turnieju BetBoom Dacha 2023 wystąpi w sumie 8 zespołów i są to drużyny jak:
  • Cloud9
  • MIBR
  • GamerLegion
  • BetBoom Team
  • Virtus.pro
  • Astralis
  • Team Spirit
  • FURIA
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!