Besiktas – Club Brugge: Typy, kursy, zapowiedź 30.11 | Liga Konferencji

Adrian Krawczyk

29 listopada 2023

Besiktas, typy

Dość niespodziewanie drużyna Besiktasu wywalczyła w grupie D Ligi Konferencji zaledwie 1 punkt. Dla nich w meczu 5 kolejki, w którym zmierzą się z Club Brugge to ostatnia szansa na zdobycie jakichkolwiek punktów, bo o awansie z grupy nie mają już co marzyć. Club Brugge natomiast będzie chciało przypieczętować pierwsze miejsce w grupie, ale czy uda się im tego dokonać na trudnym terenie w Stambule? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Besiktas – Club Brugge.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Besiktas – Club Brugge?
  2. Zapowiedź meczu Besiktas – Club Brugge
  3. Jakie są kursy na mecz Besiktas – Club Brugge?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Besiktas – Club Brugge?

Besiktas – Club Brugge typy bukmacherskie

2.37

WYGRANA CLUB BRUGGE

betfan

Club Brugge to klub kreujących świetnych, młodych piłkarzy. Dzięki temu regularnie grają w europejskich pucharach na dobrym poziomie. Taki poziom prezentują także w tym roku w Lidze Konferencji. Po 4 kolejkach mają 10 punktów i są blisko awansu z pierwszego miejsca do fazy pucharowej. Besiktas natomiast mocno zawiódł, albowiem wywalczyli zaledwie 1 punkt, a wydawało się, że to drużyna, która będzie walczyć z Bodo o wyjście z drugiego miejsca. Tutaj Besiktas nie zagra już praktycznie o nic i choć dla Club Brugge będzie to trudny teren to typuję tutaj wygraną belgijskiego zespołu, a w szczególności przekonuje mnie do tego bardzo dobry kurs 2.37.

 

Besiktas - Club Brugge kursy bukmacherskie

Wygrana Besiktasu - 2.75

Remis - 3.50

Wygrana Clube Brugge - 2.37

Powyżej 2.5 goli - 1.70

Obie drużyny strzelą gola - 1.59

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Besiktas - Club Brugge wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Clube Brugge (kurs 2.37). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Besiktas, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 2.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Besiktas - Club Brugge to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.07, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco niższym, bo 1.70.

Besiktas - Club Brugge GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Besiktasem, a Club Brugge w ramach 5 kolejki piłkarskiej Ligi Konferencji, odbędzie się 30 listopada o 18:45 na Tupras Stadium w Stambule. Spotkanie Besiktas - Club Brugge będzie można obejrzeć na żywo w na kanale platformie streamingowej Viaplay.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy