Belgia – Szwecja: Typy, kursy, zapowiedź | 16.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

15 października 2023

Belgia

Pora na kolejny dzień zmagań, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przed nami szereg spotkań, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Belgia, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim przeciwko Szwecji. Dla gospodarzy w grupie F wszystko jest już jasne, bowiem to trójkolorowi mają już pewne miejsce na przyszłorocznej imprezie. Nadal muszą walczyć o punkty, by utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Czy uda im się dziś zgarnąć komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Belgia – Szwecja.

Belgia – Szwecja: Typy bukmacherskie

Belgia od początku eliminacji nie zawodzi i regularnie punktuje w każdym meczu, a obecnie po sześciu kolejkach mają 16 punktów, co daje im fotel lidera i już pewne miejsce na EURO. Na dwa mecze przed końcem pozostało im rywalizować z Austrią o pierwsze miejsce w tabeli, a do tego potrzeba im dziś zwycięstwa. Na pewno nie będzie o to łatwo, bowiem Szwecja potrafi grać bardzo dobry futbol. W tym momencie potrzebują też wygranej, by podłączyć się do rywalizacji o ewnetualny awans, choć ten oddalił się już znacznie.

 

Na swoim terenie Szwecja nie potrafiła zdobyć się nawet na bramkę i będąc zdominowaną przez trójkolorowych, przegrała 0:3. Dziś sytuacja w tabeli może odmienić lekko obraz tego starcia i podejrzewam, że to goście będą znacznie bardziej zaangażowani w to starcie. Typuję, że tym razem uda im się strzelić gola.

1.56

SZWECJA STRZELI GOLA

betfan

Belgia - Szwecja: Kursy bukmacherskie

Bez wątpienia to Belgia będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem, więc kurs jaki możemy znaleźć na ich wygraną wynosi zaledwie 1.64. Z kolei w przypadku wygranej gości, czyli Szwecji, gracz może liczyć na mnożnik w wysokości 5.20. Podział punktów szacowany jest przelicznikiem 3.85.

Belgia - Szwecja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Belgią - Szwecją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 października o 20:45 na stadionie Króla Baudouin'a w Brukseli. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy