Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayern Monachium – Bayer Leverkusen: typy, kursy, zapowiedź 15.09 | Bundesliga

Za nami pierwsza przerwa reprezentacyjna w tym sezonie i zawodnicy Bundesligi wrócili już do sowich klubów, by rozegrać 4. kolejkę. Bayern Monachium, w jedynym starciu tego dnia, spotka się na swoim terenie z Bayerem Leverkusen.  Gospodarze, czyli aktualny mistrz ligi, zaczął ten sezon od trzech zwycięstw, jednak rywale także mają już komplet punktów. Kto dziś odniesie pierwszą porażkę? Czy może starcie zakończy się podziałem punktów? Zapraszam na zapowiedź meczu Bayern Monachium – Bayer Leverkusen.

Bayern Monachium – Bayer Leverkusen: Typy bukmacherskie

Bayern Monachium nie próżnował od początku sezonu i w trzech pierwszych kolejkach zdominował rywali. Łącznie strzelili już dziewięć goli, tracąc zaledwie dwa. Zapowiada się dal nich kolejny sezon dominacji w Bundeslidze. Niemniej jednak inne drużyny także zaczęły bardzo dobrze w tym ich dzisiejszy rywal. Bayer Leverkusen również zgarnął dziewięć punktów, a przy tym strzelił aż 11 goli. Zapowiada się więc bardzo emocjonujące starcie.

 

 

W ubiegłym sezonie aptekarze wygrali z Bawarczykami, jednak wydarzyło się to na ich terenie. Gdy jednak mecz zagrali w Monachium, musieli przyjąć gorycz sporej porażki, bo aż 0:4. Aktualnie obie drużyny zdają się być na podobnym poziomie i moim zdaniem nie tylko Bayern będzie w tym meczu strzelał. Typuję, że obie strzelą.

1.43

OBIE STRZELĄ

betfan

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen: Kursy bukmacherskie

Bayern Monachium jest w tym pojedynku sporym faworytem, a kurs na to, że ponownie zgarną komplet punktów, wynosi 1.58. Sporo niższe szanse, według bukmacherów, mają zawodnicy drużyny Bayeru Leverkusen, na których mnożnik wynosi 4.75. W przypadku remisu przelicznik to 4.80.

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Bayern Monachium a Bayer Leverkusen, w ramach 4. kolejki Bundesligi, odbędzie się 15 września o 20:30 na Allianz Arena w Monachium. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!