Bayer Leverkusen – Moenchengladbach: typy, kursy, zakłady 27.01 | Bundesliga

Wojciech Sikora

27 stycznia 2024

Bayer Leverkusen
Bundesliga jest w tym sezonie bliżej końca niż początku, a w ten weekend śledzimy już 19. kolejkę. Bayer Leverkusen, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Borussi Moenchengladbach. Obecny lider tabeli nie przegrał jeszcze ani jednego pojedynku w tym sezonie. Przed nimi spora okazja na zdobycie kolejnych trzech punktów. Czy ponownie tego dokonają? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Bayer Leverkusen – Moenchengladbach.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Bayer Leverkusen – Moenchengladbach?
  2. Zapowiedź meczu Bayer Leverkusen – Moenchengladbach.
  3. Jakie są kursy na mecz Bayer Leverkusen – Moenchengladbach?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Bayer Leverkusen – Moenchengladbach?

Bayer Leverkusen – Moenchengladbach: Typy bukmacherskie

Aptekarze stali się w tym momencie sporym zagrożeniem dla Bayernu, od których odskoczyli już na cztery punkty. Cały sezon świetnie rozkładają siły i potrafią wygrać z każdym. Na swoim boisku wygrali poprzednie pięć meczów, strzelając aż 19 goli, a tracąc zaledwie trzy gole. Dziś  natrafiają na rywali z dość dziurawą obroną, ponieważ Moenchengladbach stracił już w tym sezonie 38 goli, co daje średnią ponad dwa na mecz.

1.58

LEVERKUSEN WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5

betfan

Na początku sezonu Bayer Leverkusen zetknął się z Borussią, jednak na ich boisku. Nie zmieniło to zbyt wiele w przebiegu meczu, bowiem wygrali aż 3:0. Tym razem zagrają u siebie, a że są w ogromnej formie, to ponownie można liczyć na ich okazałą wygraną. Typuję zwycięstwo gospodarzy z handicapem-1.5.

Bayer Leverkusen - Moenchengladbach: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Leverkusen - 1.23
  • Remis - 6.50
  • Wygrana Moenchengladbach - 9.80
  • Powyżej 2.5 gola - 1.29
  • Obie strzelą - 1.72
W tej rywalizacji zdecydowanym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Bayeru Leverkusen, na których przelicznik wynosi 1.23. Znacznie mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gospodarzy gdzie kurs to obecnie 9.80. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 6.50.

Bayer Leverkusen - Moenchengladbach: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Bayer Leverkusen a Moenchenfladbach, w ramach 18. kolejki Bundesligi, odbędzie się 27 stycznia o 18:30 na BayArena w Leverkusen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy