Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayer Leverkusen – Koeln: Typy, kursy, zapowiedź | 05.05 Bundesliga
Ostatnia prosta tego sezonu Bundesligi przed nami i już dziś rozpoczniemy 31. kolejkę. Bayer Leverkusen w jednym z dwóch meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Koeln. Aptekarze muszą walczyć o utrzymanie swojego szóstego miejsca, bowiem na ich błąd czekają trzy drużyny. Dziś będą musieli udowodnić swoją wyższość, bo inaczej mogą stracić europejskie puchary. Czy okażą się lepsi od rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu Bayer Leverkusen – Koeln.

Bayer Leverkusen – Koeln: zapowiedź meczu

Bayer Leverkusen kontynuuje swoją serię bez porażki i jest coraz bliżej miejsca w przyszłym sezonie, w europejskich pucharach. W tym jednak jeszcze mają szansę na wygraną w Lidze Europy, bowiem za kilka dni zagrają półfinał z AS Romą. Z tego tytułu mogą dziś oszczędzić kilku kluczowych graczy, co może wykorzystać rywal. W teorii Koeln raczej nie musi obawiać się spadku, jednak w przypadku samych porażek do końca sezonu, może się to jeszcze zmienić.

Bayer Leverkusen - Koeln: typ

Spodziewam się u gospodarzy wielu zmienników, czyli też zawodników chcących wykazać się swoimi umiejętnościami, a z kolei liczę że goście będą grać bardzo otwartą piłkę, nie mając wiele do stracenia. Moim zdaniem zobaczymy dziś co najmniej trzy gole, tak jak w czterech z pięciu ich ostatnich meczów bezpośrednich. Stawiam powyżej 2,5 gola

1.70

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bayer Leverkusen - Koeln: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 31. kolejki, pomiędzy Bayer Leverkusen a Koeln, odbędzie się 5 maja o 20:30 na BayArena w Leverkusen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!