Barcelona – Real Sociedad: typy, kursy, zapowiedź 20.05 | La Liga

Bartłomiej Cichecki

19 maja 2023

Barcelona Gavi

Jesienią, a w zasadzie w sierpniu Barcelona ograła Real wysoko, a Polski napastnik już w 2 minucie meczu strzelił gola po podaniu Balde. Na Camp Nou faworytem zawsze jest ten sam zespół. Barcelona zmierza spokojnie już do dogrania mistrzowskiego sezonu i odzyskują tytuł po trzech sezonach posuchy kiedy to tytuł wędrował po gablotach  klubów z Madrytu. Na ten mecz nie trzeba zapraszać, bo także goście mogą ten sezon długo wspominać. Ich występ w kolejnej Lidze Mistrzów jest już praktycznie pewny. Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Barcelona – Real Sociedad!

Barcelona – Real Sociedad: zapowiedź

Gospodarze mogą na koniec sezonu zdobyć maksymalnie 97 punktów. Rywalem jest zespół z którym wygrywają zawsze na Camp Nou od 1996 roku. Niesamowita passa. Robert Lewandowski jesienią trafił z Realem dwukrotnie.

Goście mają najtrudniejszy okres za sobą i w tabeli zajmują czwartą i zarazem ostatnią lokatą, która daje prawo gry w Lidze Mistrzów. Za ich plecami czai się Viellarreal z pięcioma punktami mniej. 

Real Sociedad dawno nie grał tak dobrego sezonu poza swoim obiektem. Czwarte miejsce w delegacji w tym sezonie każe Barcelonie z szacunkiem podejść do tego meczu.

 
 

Barcelona - Real Sociedad: Typy bukmacherskie, kursy

1.82

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Po świętowaniu różnie wychodzi piłkarzom granie w piłkę na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że poziom koncentracji minimalnie spadł u gospodarzy, a wzrósł wśród szeregów gości. Obie strzelą w sobotni wieczór na Camp Nou i dobre spotkanie, tak typuje.

Barcelona - Real Sociedad: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Barcelona kontra Real Sociedad w ramach 35. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Spotify Camp Nou. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy