Pobierz aplikację betfan na telefon
AZS Olsztyn – Skra Bełchatów: typy, kursy, zapowiedź 07.12 | PlusLiga
Meczem w Olsztynie rozpoczniemy w środę granie w Plus Lidze. Gospodarze – AZS Olsztyn zajmują w tabeli 11. miejsce. Natomiast Skra Bełchatów plasuje się na 7. pozycji. Oba zespoły balansują na granicy drużyn łapiących się do Play-off. Wygrana pozwoli jednemu z zespołów umocnić się w środku tabeli. Ostatnie mecze AZS Olsztyn przeciwko Skrze przegrywał. Czy będzie to zatem łatwe kolejne zwycięstwo Skry Bełchatów? Zapraszam na zapowiedź tego meczu oraz typy. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

 AZS Olsztyn – Skra Bełchatów (07.12, godz. 16:15) – zapowiedź 

Oba zespoły punktują w tym sezonie w miarę podobnie. Zarówno Skra jak i AZS Olsztyn nie są w czubie jeśli chodzi o punkty zdobywane w meczach domowych oraz wyjazdowych. AZS Olsztyn z 17 punktów jakie zdobył w tym sezonie aż 13 wywalczył na własnym boisku. Na wyjezdzie ta ekipa plasuje się na samym końcu tabeli jeśli chodzi o punktowanie na wyjazdach. Skra Bełchatów Również lepiej spisuje się w tym sezonie w meczach domowych – zdobyła tam 13 punktów. Na wyjazdach radzi sobie trochę lepiej od AZS-u i przywiozła do tej pory z delegacji już 8 punktów. W ostatnich meczach Skra dwukrotnie poniosła porażkę, ale były to mecze przegrane (2:3). Gospodarze dzisiejszego meczu natomiast mimo, że zdobyli tu większość swojego dorobku punktowego to i tak zdążyli po drodze przegrać na własnym obiekcie już 4 razy.

AZS Olsztyn - Skra Bełchatów (07.12, godz. 16:15) – typ 

1.45

WYGRA SKRA

betfan
Spodziewam się, że rozpędzona Skra Bełchatów podoła wyzwaniu i wygra w Olsztynie. Ostatnie cztery wyjazdy do Olsztyna kończyły się zwycięstwami siatkarzy z Bełchatowa. Dobra passa będzie trwać dalej, tym bardziej że ostatni mecz AZS Olsztyn wygrał ze Skrą ponad 3 lata temu. Jedno jest pewne, szykuje nam się dobre spotkanie.

AZS Olsztyn - Skra Bełchatów (07.12, godz. 16:15) – transmisja 

Mecz AZS Olsztyn kontra Skra Bełchatów zostanie rozegrany w ramach 14. kolejki Plusligi 7 grudnia o godzinie 18:00 w Olsztynie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!