Azerbejdżan – Szwecja: Typy, kursy, zapowiedź | 16.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

15 listopada 2023

Azerbejdżan

Czas na decydujące zgrupowanie europejskich reprezentacji, które przedstawi nam niemal końcowy skład drużyn, które zobaczymy na EURO 2024. Azerbejdżan, w jedynym starciu tego dnia, zmierzy się przeciwko kadrze Szwecji. Sytuacja dla obu drużyn jest już praktycznie nie do wyjścia, bowiem obie nie mają już kompletnie żadnych szans na udział w imprezie głównej. Jak zaprezentują się w przedostatnim meczu grupowym? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Azerbejdżan – Szwecja.

Azerbejdżan – Szwecja: Typy bukmacherskie

Azerbejdżan wyjątkowo źle rozpoczął te eliminacje, bowiem dopiero w trzecim starciu udało im się zgarnąć pierwszy punkt. Pierwsza wygrana przyszła w piątej kolejce gdzie pokonali na wyjeździe Estonię. Te cztery punkty to zdecydowanie za mało w obliczu pierwszej Belgii z 17 oczkami i drugiej Austrii z 16. Nic nie wskóra już także Szwecja, która uzbierała do tej pory siedem punktów i choć rozegrała jeden mecz mniej od wspomnianych dwóch reprezentacji, to nie są w tanie już nic wskórać. 

 

 

Zapowiada się walka o honor i utrzymanie swojej pozycji w tabeli. Szwedzi nie są już w stanie awansować nawet i w barażach, ale mimo to uważam, że będą stroną dominującą. W poprzednim spotkaniu wygrali aż 5:0, dziś spodziewam się podobnego przebiegu i typuję triumf gości.

1.44

SZWECJA WYGRA

betfan

Azerbejdżan - Szwecja: Kursy bukmacherskie

Sporym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Szecji, na którą obecny kurs wynosi 1.45. Nieco niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Azerbejdżanu, co przekłada się na przelicznik 6.70. Remis to szans na mnożnik w okolicy 4.30.

Azerbejdżan - Szwecja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Czwartkowy mecz pomiędzy Azerbejdżan a Szwecją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 listopada o 18:00 na stadionie Tofiq Bahrmaov Stadium w Baku. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy