Pobierz aplikację betfan na telefon
AZ – Lech Poznań: Typy, kursy, zapowiedź (15.07)

Do rozpoczęcia zmagań w Ekstraklasie pozostał już tylko tydzień. Kluby rozgrywają ostatnie spotkania sparingowe, aby być w optymalnej formie na start polskiej ligi i eliminacji europejskich pucharów. Jednym z sobotnich sparingów będzie spotkanie czołowego zespołu z Eredevise z brązowym medalistą poprzedniego sezony Ekstraklasy. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Alkmaar – Lech Poznań.

Alkmaar – Lech Poznań: Zapowiedź meczu

Trener John van den Brom niczym Piotr Świerczewski wykorzystał swoje holenderskie kontakty i zorganizował sparing Lecha Poznań z Alkmaar. AZ to czołowa drużyna jednak z najlepszych lig na świecie, więc jest to idealny sprawdzian dla drużyny, która będzie chciała kolejny raz pokazać się z dobrej strony w europejskich pucharach. W meczu powinni zagrać dwaj nowi skrzydłowi, Dino Hotić oraz Ali Golizadeh. Mecz ten będzie zamknięty na prośbę Holendrów, ale skład Lecha Poznań powinien zostać udostępniony.

Alkmaar – Lech Poznań: Proponowane typy

Jest to ostatni sparing Lecha Poznań przed startem Ekstraklasy oraz eliminacji Ligi Konferencji. Do Holandii Lech poleciał w najsilniejszym składzie, zostawiając w Poznaniu większość młodych zawodników, którzy trenowali z zespołem. Nie wiadomo jednak jak do tego spotkanie podejdzie AZ, ale skoro chcieli, aby był to zamknięty sparing, więc także podejdą na poważnie do tego meczu. Z racji, że oba zespoły powinny wyjść w najsilniejszym składzie, prawdopodobnie padnie kilka bramek.

Alkmaar – Lech Poznań: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Holenderski klub poprosił Lecha Poznań, aby był to sparing zamknięty na co zgodził się polski zespół. Z tego też powodu spotkanie odbędzie się przy pustych trybunach oraz nie będzie żadnej transmisji z tego spotkania.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!