Pobierz aplikację betfan na telefon
Aurora – Monte: Typy, kursy, zapowiedź 01.11 | półfinał RB Cup
W pierwszym półfinale turnieju Roobet Cup w CS;GO Aurora podejmie Monte. Niewątpliwie jest to dość ciekawe zestawienie, bo niewielu analityków wskazywało, że Aurora może zajść aż tak daleko. Dodatkowo w drodze do półfinału nie mieli oni łatwych rywali, a to jednak Monte mogło mówić o szczęściu i losie, który przydzielił im nieco słabsze drużyny. Teraz czas na bezpośrednie starcie, w którym analitycy dają nieco większe szanse na zwycięstwo Monte. Czy jednak będą oni w stanie ograć rewelację turnieju Roobet Cup czyli drużynę Aurory? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Aurora – Monte.

Aurora – Monte typy bukmacherskie

Aurora podczas turnieju Roobet Cup wbiła się przebojem do czołówki. Niewątpliwie jest to drużyna, która może się dalej rozwijać i napsuć w przyszłości krwi topowym zespołem ze światowej czołówki. Potrafili oni ograć między innymi BIG czy Heroic, a więc dwie naprawdę mocne drużyny, które mogły pokusić się o bardzo dobry wynik w RB Cup. Na historyczny sukces Aurora z pewnością liczy, a ich mentalność i pewność siebie widać, że jest na wysokim poziomie, ponieważ są napędzani kolejnymi wygranymi. Monte natomiast w drodze do półfinału miało łatwiejszych rywali. Tutaj według mnie kursy są nieco przeszacowane i choć faktycznie Aurora będzie underdogiem w tym spotkaniu to ja typuję ich zwycięstwo po kursie 2.15 w ofercie bukmachera Betfan.

2.15

WYGRANA AURORY

betfan

Aurora – Monte kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy Aurorą, a Monte. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania  jest ukraińska drużyna Monte (kurs 1.60). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna serbska – Aurora, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.15. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.80, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.91 w ofercie bukmachera Betfan.

Aurora – Monte statystyki

Drużyna Aurory oraz Monte nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku. Będzie to ich pierwsze starcie, a poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Aurory oraz Monte. Statystyki ostatnich wyników Aurory:
  • Wygrana 2:0 z BIG
  • Wygrana 2:1 z Heroic
  • Wygrana 2:1 z Eternal Fire
  • Przegrana 1:2 z Heroic
  • Przegrana 0:2 z FaZe Clan
Statystyki ostatnich wyników Monte:
  • Wygrana 2:0 z Movistar Riders
  • Wygrana 2:0 z sAw
  • Porażka 0:2 z FaZe Clan
  • Wygrana 2:0 z Ninjas in Pyjamas
  • Wygrana 2:0 z Wildcard Gaming

Aurora – Monte GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz półfinału Roobet Cup pomiędzy Aurorą, a Monte, rozgrywany dnia 1 listopada 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!