Pobierz aplikację betfan na telefon
Atletico Madryt – Cadiz: typy, kursy, zapowiedź 03.05 | La Liga
Niedługo La Liga kazała nam czekać na kolejne spotkania i już dziś rozgrywana będzie 33. kolejka tego sezonu. Atletico Madryt w jednym z trzech meczów zaplanowanych na dziś, zmierzy się na swoim boisku z  Cadiz. Drużyna ze stolicy wyszła zwycięsko z poprzedniego, szalonego meczu zakończonego 5:2.Dziś zagrają z ekipą na podobnym poziomie. Czy ponownie będziemy mogli liczyć na worek bramek? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Atletico Madryt – Cadiz.

Atletico Madryt – Cadiz: Zapowiedź meczu

Atletico Madryt wciąż traci dwa punkty do Realu Madryt, ale z pewnością będą chcieli jeszcze zaatakować miejsce wicelidera. Ostatnim czasem mają świetną formę i przegrali jedynie z liderem, czyli Barceloną. Dziś zmierzą się z Cadiz, które rozprawiło się ostatnio z Valencią 2:1, dając sobie tym samym przewagę już czterech punktów nad strefą spadkową. Wciąż jednak nie mogą być pewni miejsca na kolejny sezon i na pewno będą musieli wykazać się kilkoma dobrymi spotkaniami.

Atletico Madryt - Cadiz: Typ

Ciężko tutaj myśleć o o Cadiz w kontekście zaskoczenia i raczej komplet punktów zostanie w Madrycie. Jednakże Cadiz w każdym z ostatnich pięciu meczów bezpośrednich, był w stanie znaleźć drogę do bramki rywali. Na swoim boisku udało im się nawet wygrać 3:2 w tym sezonie. Dziś stawiam, że obie strzelą.

2.27

OBIE STRZELĄ

betfan

Atletico Madryt - Cadiz: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Atletico Madryt a Cadiz, w ramach 33. kolejki La Liga, odbędzie się 3 maja o 22:00 na Metropolitano Stadium w Madrycie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!