Ath. Bilbao – Celta Vigo: typy, kursy, zapowiedź 20.05 | La Liga

Jan Paździerski

20 maja 2023

Celta Vigo

Na sobotę zaplanowano pięć spotkań w La Lidze, które zapowiadają się bardzo interesująco. Athletic Bilbao, w jednym starciu tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Celcie Vigo. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ obydwa zespoły mocno potrzebują punktów. Goście jak i gospodarze będą bardzo zmotywowani, gdyż każdy punkt jest w tej chwili na wagę złota. Czy gospodarze wykorzystają własne boisko i zdobędzie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Athletic Bilbao – Celta Vigo

Ath. Bilbao – Celta Vigo: Zapowiedź meczu

Edycja 2022-23 La Liga powraca do akcji z kolejną rundą meczów w ten weekend. Celta Vigo zmierzy się z drużyną Ernesto Valverde, Athleticiem Bilbao w ważnym starciu na Estadio San Mames w sobotę. Goście zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli La Liga i jak dotąd nie byli do końca konsekwentni w tym sezonie . W zeszłym tygodniu galicyjski zespół przegrał 2:1 z Valencią i będzie musiał odbić w tym meczu. Z drugiej strony, Athletic Bilbao zajmuje obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli i imponuje w tym sezonie. W poprzednim meczu Los Leones ponieśli sromotną porażkę 5:1 z Villarreal i w ten weekend będą mieli coś do udowodnienia. 

Ath. Bilbao - Celta Vigo: Typ

W tym starciu może wydarzyć się naprawdę wszystko. Po jednej stronie mamy bardzo nieprzewidywalne Bilbao, które potrafi strzelać bramki najmocniejszym drużyną. Z drugiej strony Celta Vigo, która również pokazywała w tym sezonie przebłyski naprawdę dobrej gry. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

2.04

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Ath. Bilbao - Celta Vigo: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Athletic Bilbao a Celtą Vigo, w ramach 35. kolejki La Liga, odbędzie się 20 maja o 16:15 na Estadio San Mamés. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 oraz 4 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy