Pobierz aplikację betfan na telefon
Atalanta – Spezia: Typy, kursy, zapowiedź 03.05 | Serie A
Trzy dni temu Serie A kończyło 32. kolejkę, a już dziś zagramy 33. Atalanta w jednym z aż ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku ze Spezią. Dwa punkty dzielą gospodarzy do strefy pucharów europejskich, do czego z pewnością będą walczyć aż do końca sezonu. Dziś mają szansę na łatwe punkty, bo nie dość, że grają na swoim terenie, to z rywalem zajmującym 17. lokatę. Czy będziemy dziś świadkami niespodzianki? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Atalanta – Spezia.

Atalanta – Spezia: zapowiedź meczu

Atalanta cały czas stara się wrócić do topu Serie A, wygrywając kolejne spotkania. Niestety na ten moment to zdecydowanie za mało i wciąż Inter, Roma i Milan, wyprzedzają ich o dwa punkty. Jest jednak spora szansa, że ktoś z nich się potknie, dlatego też koniecznie gospodarze będą musieli wziąć sprawy w swoje ręce. Spezia bowiem przechodzi naprawdę ciężki okres i seria sześciu meczów bez zwycięstwa, stawia ich tuż nad strefą spadkową. Choć tak naprawdę mają tyle samo punktó, co Verona będąca właśnie w strefie spadkowej.

Atalanta - Spezia: typy

U siebie Spezia w logowym meczu zrmisowała, w styczniu, 2:2. Kilka tygodni później drużyny spotkały się w Bergamo w starciu pucharowym, które ponownie przyniosło sporo bramek, ale i mocną wygraną Atalanty, bo aż 5:2. Moim zdaniem dziś ponownie zobaczymy kilka trafień, dlatego stawiam powyżej 2,5 gola.

1.65

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Atalanta - Spezia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Atalanty ze Spezią, w ramach 33. kolejki Serie A, odbędzie się 3 maja o 18:00 na Gewiss Stadium w Bergamo. Spotkanie będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem, na Eleven Sports 2.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!