Pobierz aplikację betfan na telefon
Atalanta – Empoli: Typy, kursy, zapowiedź 17.03 | Serie A

Atalanta ma za sobą kilka słabszych meczów. Nie jest to sezon wielkiej Atalanty, która upokarzała największe włsokie marki. Ten sezon spędzają mocno w cieniu własnej pracy jaką wkładają w to, by dostać się do Ligi Mistrzów przez Serie A. Czy im się to uda? W piątek przyjedzie Empoli, które ostatni swój mecz w Belgamo wygrało (1:0). Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Atalanta – Empoli. 

Atalanta – Empoli: – zapowiedź meczu

Atalanta wciąż przebywa na miejscu dającym prawo gry w europejskich pucharach, lecz nie jest to Liga Mistrzów. By załapać się do tych rozgrywek potrzeba im tylko 6 punktów i połowę z nich może odrobić już dziś z Empoli. Warunek? Wygrana.

Empoli to wciąż jeden z niewielu klubów, które mogą pochwalić się znakomitym bilansem meczów w Belgamo. Podczas ostatnich 10 wizyt w Belgamo tylko 2 razy lepsi okazali się gospodarze. Bardzo często w tej rywalizacji pada wynik remisowy.

Tylko 3 gole strzeliła Atalanta w swoich 5 ostatnich meczach i jest to wynik mocno zastanawiający. Dla porównania goście w tym samym czasie zdobyli bramkę więcej. Czeka nas zacięty mecz.. 

 

Atalanta - Empoli: - typy

Zastanawiający jest ten kryzys nieporadności piłkarzy Atalanty. Znamy jednak wszyscy ten klub i wiemy, ale zbyt długo taka seria trwać nie może. Postawię dziś na to, że obie strzelą po bramce. Pytanie czy mimo wszystko wygra Atalanta...

1.86

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Atalanta - Empoli: - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Serie A między Atalanta, a Empoli odbędzie się 17. marca na Gewiss Stadium w (Bergamo). Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!