Aston Villa – Tottenham: Typy, kursy, zakłady 10.03 | Premier League

Wojciech Sikora

10 marca 2024

Aston Villa
Zaledwie dziewięć kolejek pozostało drużynom Premier League, by jeszcze móc poprawić swoją sytuację w tabeli i na koniec sezonu osiągnąć założony cel. Aston Villa, w jednym z czterech pojedynków tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Tottenham. Ten mecz będzie swego rodzaju walką o sześć punktów, której wagą jest poniekąd autostrada do grania w kolejnym sezonie w Lidze Mistrzów. Kto będzie dziś lepszy? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Aston Villa – Tottenham. kod promocyjny BETFAN Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Aston Villa – Tottenham?
  2. Zapowiedź meczu Aston Villa – Tottenham.
  3. Jakie są kursy na mecz Aston Villa – Tottenham?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Aston Villa – Tottenham?

Aston Villa – Tottenham: typy bukmacherskie

Obecnie Aston Villa znajduje się w top 4 i raczej nie będzie już w stanie nawiązać walki o mistrzostwo, jak wszystkie ekipy nad nimi. Niemniej jednak musi się teraz skupić na obronie swojej pozycji, ponieważ na ich błąd czeka chociażby Tottenham. Z nimi właśnie dziś się zmierzą, a ewentualna porażka stopi przewagę pięciu punktów do zaledwie dwóch.

1.44

POWYŻEJ 9.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Z kolei ich wygrana pozwoli odskoczyć aż na osiem punktów, które będzie kogutom niezwykle ciężko nadgonić w ostatnich kolejkach sezonu. Moim zdaniem ten mecz będzie miał niezwykle żwawe tempo, które przełoży się na ogrom akcji, być może i goli, ale przede wszystkim stałych fragmentów gry, do których nasz przyzwyczaili. Typuję co najmniej 10 rzutów rożnych.

Aston Villa - Tottenham: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Aston Villa- 2.37
  • Remis - 3.95
  • Wygrana Tottenham - 2.53
  • Powyżej 2.5 gola - 1.33
  • Obie strzelą - 1.33
W tym zestawieniu nieznacznym faworytem będzie Aston Villa, na których obecny kurs wynosi 2.37. Znacznie niżej eksperci widzą szanse Tottneham, co przekłada się też na przelicznik, który oscyluje w wysokości 2.53. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 3.95.

Aston Villa - Tottenham: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żyw0

Niedzielny mecz pomiędzy Aston Villa a Tottenham, w ramach 28. kolejki Premier League, odbędzie się 10 marca o godzinie 14:00 na Villa Park w Birmingham. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy