Aston Villa – Luton: Typy, kursy, zapowiedź 29.10

Adrian Krawczyk

28 października 2023

aston villa-matty-cash
W niedzielnym meczu 10 kolejki angielskiej Premier League Aston Villa zmierzy się na własnym obiekcie z Luton. Oczywiście zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu według analityków ma drużyna Aston Villi. Wydaje się, że mogą oni być czarnym koniem tego sezonu i nawet może włączy się do walki o TOP 3 w angielskiej Premier League. Z pewnością takie spotkanie muszą wygrywać, ale czy ta sztuka im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Aston Villa – Luton.

Aston Villa – Luton typy bukmacherskie

Aston Villa jak do tej pory bardzo dobrze spisuje się w angielskiej Premier League. Dodatkowo grają na dwóch frontach i mogą również tam pochwalić się przyzwoitymi wynikami. Niewątpliwie z Luton może zobaczyć kilku rezerwowych zawodników, albowiem nie jest to topowy zespół, a podstawowym piłkarzom przyda się trochę przerwy. Luton wywalczył w tym sezonie zaledwie 5 punktów w 9 spotkaniach i musi się bronić przed spadkiem. Nie daję szans tutaj drużynie Luton i typuję pewną wygraną Aston Villi z handicapem -1.5 gola po kursie 1.69.

1.69

WYGRANA ASTON VILLI

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Aston Villa - Luton kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Aston Villa - Luton wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Aston Villi (kurs 1.26). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Luton, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 10.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Aston Villa - Luton to może liczyć na kurs 6.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.45, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.50.

Aston Villa - Luton GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Aston Villą, a Luton w ramach 10 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 29 października o 15:00 na Villa Park w Birmingham. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo. Transmisję z meczu przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy