Aston Villa – Everton: Typy, kursy, zapowiedź 20.08

Adrian Krawczyk

19 sierpnia 2023

Everton, typy
Pierwszym niedzielnym spotkaniem 2 kolejki angielskiej Premier League będzie starcie, w którym zmierzy się Aston Villa z Evertonem. Oczywiście to drużynie Aston Villa daje się większe szanse na wygraną, jednak nie można również skreślać Evertonu. Obie ekipy przegrały w swojej pierwszej kolejce mecze, jednak to Aston miał znacznie trudniejszego rywala. Czy w tym spotkaniu Everton postawi się mocniejszemu rywali i urwie punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Aston Villa – Everton.

Aston Villa – Everton typy bukmacherskie

20 sierpnia o 15:00 na Villa Park w Birmingham zmierzy się Aston Villa z Evertonem. Drużyna Aston Villa w pierwszej kolejce ulegała srogo, bo aż 5:1 Newcastle, natomiast Everton przegrał na własnym stadionie 1:0 z Fulham. Zanosi się na to, że drużyna Evertonu zaliczy kolejny przeciętny sezon i będzie musiała walczyć o każdy punkt. Taka okazja jest z Aston Villa, choć mecz na pewno będzie bardzo trudny. Ja jednak skłaniam się ku bukmacherom i widzę w tym spotkaniu znaczną przewagę Aston Villa. Typuję ich wygraną z Evertonem tym bardziej, że w ofercie bukmachera Betfan na taki typ znajdziemy kurs 1.60.

1.60

WYGRANA ASTON VILLA

betfan

Aston Villa - Everton kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na spotkanie Aston Villa - Everton. Wskazania na faworyta meczu to drużyna gospodarzy – Aston Villa (kurs 1.60). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Everton, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.60. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu może liczyć na kurs 4.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.90, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie nieco niższym, bo 1.86.

Aston Villa - Everton GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Aston Villa, a Evertonem w ramach 2 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 20 sierpnia o 15:00 na Villa Park w Birmingham. Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez telewizję internetową Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy